Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Billy Idol Rebel yell száma...

Billy Idol Rebel yell száma elátkozott?!?!?!

Figyelt kérdés

Erről van szó:


https://www.youtube.com/watch?v=BPwZaQfoIbU&index=2&list=LLL..


Egy régi kazettáról kezdtem el ezt hallgatni, ami otthon volt egy dobozban régi cuccok között. Csak ezt az egy számot hallgatom, a Rebel yellt, mert a többi nem tetszik. Pontosan 7 napra rá (ez a hetes egy mágikus...izé, akarom mondani olyan tipikus meseszám és ez is gyanús), szakított velem a barátnőm, aki pontosan 7 évvel idősebb nálam és 7 hónapja voltunk együtt!! Ez november 30-án történt, több mint fél éve, 7 hónapja kb. (már megint a 7-es szám!) ééééééés Billy Idolra rágugliztam, november 30-án van a születésnapja. -.- Ja és azóta csupa balszerencse az életem, egy csomó ember megutált, helyhiány miatt nem vettek fel egyetemre, meg több kisebb dolog.



2015. ápr. 4. 14:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Inkább a kazetta elátkozott. Van ilyen, létezik.

Szabadulj meg a kazettától és verd ki a 7-es számot.

2015. ápr. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
a fejedből.
2015. ápr. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!