Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Létre lehet e hozni egy új...

Létre lehet e hozni egy új mágikus szimbólumot vagy pecsétet?

Figyelt kérdés
Ezt ugy értem hogy nem random szimbólumokat összerakosgatni henem tudatosan, a jelentésüket figyelembe véve. Az igy keletkezett szimbólumnak.lesz e valami hatása vagy csak egy sima.rajz lesz?
2015. ápr. 13. 20:03
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Ha rajz, akkor rajz marad. Ha a részecskék szerkezetét akarod buzerálni, bármi lehet.
2015. ápr. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen, lehet.
2015. ápr. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

a szimbólumoknak jelentést a tet tudatod vagy egy felsőbb tudat ad.


ha ez nincs meg akkor az csak egy ákom-bákom.


tehát lehetséges de ahhoz megfelelő tudatosság kell a részedről... amilyen szinten még nem biztos hogy vagy

2015. ápr. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ez a tudatosság mit jelöl pontosan? Azt hogy tudatosan építem.föl.a szimbólumot vagy azt hogy mindegy hogy nézki de én a tudatommal értelmet adok neki ezáltal lesz jelentése?
2015. ápr. 13. 22:15
 5/9 anonim ***** válasza:
53%

"vagy azt hogy mindegy hogy nézki de én a tudatommal értelmet adok neki ezáltal lesz jelentése?"


Akkor csak egy jelképet kreálnál, ami pont annyira erős, mint a belé vetett hited, amit állandóan fent kellene tartanod, vagy meggyőzni másokat is.

Ha újat akarsz alkotni, ahhoz ismerned kell a pontos felépítését és eredetét annak, amit jelölni akarsz vele. Általában semmi nem történik, vagy nem az, amit szeretnél...

2015. ápr. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ah értem.akkor jól gondoltam. Köszönöm.a segítséget.
2015. ápr. 13. 22:23
 7/9 anonim ***** válasza:
ha átlagos tudatosság vagy akkor nem lesz túl számottevő hatása az új szimbólumnak
2015. ápr. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez is jó kérdés.


Válaszom:

igen, létre lehet hozniúj mágikus szimbólumot vagy pecsétet, olyat is, ami működőképes. Egyértelmű, hogy azon múlik minden: mégis, kinek a műve?


Létező lény hozhat létre érvényes pecsétet, olyan lény, aki létezik a mundán szintje felett.

(Mindet leírtam ezeket, de szerintem soha nem lesznek kiadva, meg lehet, hogy nem is szabad.)


Látszólag más:

gyógyuljunk már ki abból, hogy teljes mértékben mi magunk vagyunk a világ közepe, és hogy minden egyéb létező a mi saját, személyes projekciónk ... egyelőre még nem itt tartunk.


Más:

egy pecséthez rendelhetünk egy egregórát is ... a kereszténységben is pontosan ez történik.

(az egregóra gyakorlatilag energia-tároló ... különböző szintű hozzáférésekkel ... van, aki csak tölti, de van, aki használja is ... ez már mágia).

2019. febr. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem is akármilyen, jezsuita.
2019. febr. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!