Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerintetek Dynamo hogy képes...

Szerintetek Dynamo hogy képes megcsinálni a "trükkjeit"?

Figyelt kérdés

Néztem egy videót youtube-on és láttam a top 10 mutatványait.

Mégis hogy lehet képes erre?



2015. máj. 23. 05:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Van egy bűvész oldal,ahol az üveges trükkjét kikockázzák, bedobja a kabátjába és a spanja mögüle a kezébe ad egy téli üveget,benne a mobillal.

Kikockázva is alig látni olyan gyors :D

Írd be Gugliba, leleplezték Dynamo trükkjeit

2015. máj. 23. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Buveszetmesterfokon.hupont.hu az oldal neve,közben megtaláltam.

1-es voltam.

2015. máj. 23. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Gyakorlással, bűvészkellékekkel, stábbal, képtrükkökkel, és helyenként statisztákkal.
2015. máj. 23. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Legoman ***** válasza:
100%
Dynamo sok éves és folyamatos gyakorlással, kitartással tudja megcsinálni a trükkjeit, amik nagyon bonyolultak, és összetettek, ezért nem képes rá egy átlag ember, és ezért ámul-bámul, hogy "varázslat". Persze láttam már sok trükkjét, ami nem trükk volt.
2015. máj. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Nekem ami lehetetlennek tűnt, az a vízen járás...

Érdekes, köszönöm a válaszokat.:)

2015. máj. 23. 08:20
 6/13 anonim ***** válasza:

A vízen járás nagyon régi trükk. Az ókor óta zavaros vízben csinálták levert cölöpökkel.

Manapság akár medencében is meg lehet csinálni plexi "járólapokkal" ezek elég széles tartományban nem látszanak. Ha a medencében vannak fürdőzők az ő feladatuk kitakarni azokat a részeket, amik az adott szögből látszanának

2015. máj. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

A vízen járás volt a legátlátszóbb trükkje.

A Temze partjához közel egy néhány tíz méteres szakaszon togyogott be egy órákkal vagy napokkal előbb odaépített víz alatti stégen. A műsorban is látszik, hogy bokáig merül a vízben. A stég felszíne 10-15 cm-rel a víz alatt van.


A mutatvány igaz voltát erősítendő két kajakos olyan átlátszó spontaneitással jön pont arra, hogy öröm nézni. Különösen, amikor a stég közelébe érnek, felhúzzák az evezőket és egymástól kettő centire átsiklanak azon az előre megbeszélt szűk helyen, ahol vagy pár centivel mélyebben van a stég, vagy lenyitották. Érdekes módon a több száz méter széles folyón, csak összekapaszkodva fértek el szegények azon a részen. Egy kajak merülése nagyon kicsi, simán átmehet fölötte is, főleg ha nem használ evezőt.


A bűvész úr a folyó hajóforgalomtól elzárt részén sétálgat és ácsorog.


Mivel elég feltűnő lett volna ugyanazon az útvonalon visszabotorkálnia, spontán megjelent egy előre megbeszélt rendőr motorcsónak, akik lehúzták szerencsétlent a pallóról ne ácsorogjon már ott őket várva.


Aztán a csónak kormányosa összekeverte bal és jobb kezét és egy érthetetlen jobb kanyarral visszafordulva egyenesen átrongyolt a rejtett víz alatti stégen. Mivel a motoros merülése nagyobb mint bokamélység, vagy egy kajaké szép dörrenéssel és a közönség hangos röhögésével kísérve fut rá. Itt van róla egy szép telefonos videó. Érdemes végignézni. A kínos pillanat 1:28 körül látható.

https://www.youtube.com/watch?v=A4m9op_6gQQ


A közönségből valaki meg is jegyzi, hogy "Ó, üveg van alul!"


Ezután a stáb dolga, hogy hatásvadász lassításokkal, a kellemetlen részek kivágásával és világvége zenével szuperhőssé vágják a filmanyagot, közte pár csodálkozó arccal a nézőseregből, vagy a fizetett csodálkozók közül. Ki kell dobálni a rossz kameraszögeket a bénázásokat, a hullámverés miatti esetleges felbukkanó pallót, satöbbi. Ügyes manipulációval a nézők egy része elhiszi, hogy eljött az új Megváltó.


Mehet is adásba, jöhetnek a reklámbevételek, amik egy részéből a következő évadban meghal és feltámad, kenyeret szaporít, vagy repülni fog a Mester. Attól függ melyik olcsóbb és látványosabb. Majd még eldönti a mögötte lévő kreatív stáb.

2015. máj. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha mindenki tudná akkor nem lenne trükk, igaz?
2015. máj. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Az anyja rűhös pecsáját ennek a dinamo gyeröknek, amióta ez megjelent azóta az összes tv-s szereplésemnek lőttek!

ÜDV:

David Copperfield

2015. máj. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Copi, nekem te vagy a kedvenc!
2015. máj. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!