Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szeretném megcsinálni a...

Szeretném megcsinálni a szerelmi kötést. Hogy kezdjek hozzá?

Figyelt kérdés

2013. dec. 31. 00:50
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
65%
Parfüm, szexi ruha.
2013. dec. 31. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
0%
Szabasd át a fejed.
2013. dec. 31. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
73%

ne piszkálj bele mások privát dolgába


ha nem szerelmes beléd az azt jelenti hogy ezen a szinten nincs veled dolga!

2013. dec. 31. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
56%
nem úgy van, ahogy a neten írják, te sztem soha életedben nem fogsz tudni ilyet csinálni, a netes leírásokhoz képest, bonyolult, és nem kellemes dolog.
2013. dec. 31. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
20%

Kedves kérdező lőveljen ki pár deci liter spermiumot öntse bele a kávéba majd jól kavarja-össze egy hajtincsel és szolgálja fel a kiszemelt áldozatnak majd nézzen mélyen a szemébe egy kis aprócska mosolyal kuncogjon az áldozatra pár perc múlva meglesz a hatása boldogot kívánok.

J Ügynök valami amerika

2013. dec. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

megértem, ha valaki nem hisz benne (egyelőre én sem, mert még nem csináltam) de én olvastam róla dolgokat, másnak is sikerült már nulla szaktudással és aki nem tud értelmes infot írni, az nézegessen más témákat engem meg hagyjon lógva

KÖSZ

2013. dec. 31. 13:48
 7/23 A kérdező kommentje:

és nem olyan a "kiszemelt" aki a létezésemről se tud vagy nem szeret

ti nem ismeritek a történetet ergo nem kell beleszólni

2013. dec. 31. 13:49
 8/23 anonim ***** válasza:
86%

kérdező, közel 30 éve foglalkozok valláskutatással, népi hagyományok megjelenésével a vallásban és fordítva, amik néha a mágia tárgykörébe is beillenek.

hidd el, ezen idő alatt én is láttam, pár fura dolgot, de te mint laikus, ezt biztosra merem mondani, hogy semmit nem fogsz tudni vele elérni, mert nem úgy van, ahogy a neten leírják, valójában, ami a neten fenn van és a kiskamaszok, azt hiszik az mágia, köze nincs hozzá, mese, gyerekeknek.

ha te ilyen dolgot akarsz csinálni, azt ne ilyen oldalon keresd hogy kell.

üdv!

2013. dec. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Ügyesen!!!
2013. dec. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
48%

Nem ajánlom!

Én csúnyán mellényúltam és nagyon rossz következményei lettek, pedig nem úgy akartam. Nehéz tőle megszabadulni.

Várj türelmesen, ha készen állsz és az Igazi is, akkor megy a dolog magától, nem szabad sürgetni semmit, mert az ellenkezője fog megtörténni. Ha belepiszkálsz a dolgokba és olyat kötsz magadhoz akit nem kéne, mert csak hátráltat, nem leszel boldog és ő sem, tönkrementek mindketten.


Gondolj rá sokat, azzal talán bevonzod, és nem ártasz senkinek.

2014. jan. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!