Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerintetek Frabato jól néz...

Szerintetek Frabato jól néz ki? Hogyan lehetne megismerkedni Vele?

Figyelt kérdés
Én a múltkor láttam élő adásban a tv-ben, és teljesen másképp néz ki mint régebben. Eszméletlen jó pali. Vajon meg lehet ismerkedni Vele?
2015. máj. 25. 02:14
 1/9 Anett26557 válasza:
12%
Hát szerintem rohadt jó pasi, múltkor voltunk a párommal egy közös jósláson Nála, egy ujjatlan felsőben volt. Nagyon izmos, irtó jól nézett ki. Alig bírtam magammal. Még szerencse hogy a barátom nem vette észre rajtam...
2015. máj. 25. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Anett26557 válasza:
17%
Szerintem egy próbát megér, jelentkezz be Hozzá... Nem hinném, hogy az a hűséges típus, bár az sem biztos, hogy foglalt...
2015. máj. 25. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Alig átlátszó, hogy a kérdező és a válaszoló ugyanaz...
2015. máj. 25. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Kinek a Pap, kinek a Papné!

Ha a világvége után csak ketten maradnánk vele, akkor sem kéne!

Férfi vagyok...

.

Ha olyan nagy mágus, mint amilyennek modja magát és hiszik mások, már tudomása van rólad és megismerkedési szándékodról is!

Ha elfogadod mestermágusnak, akkor bizony azért nem keres, mert bár tud rólad, de nem kellesz neki.

Ha azért nem keres, mert nem tud rólad, akkor pedig nem is olyan nagy mágus.

2015. máj. 25. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
61%
4. De az emberek hinni akarnak benne. A mágusokban, látókban, jósokban, álmokban, horoszkópokban. Tulajdonképp én is becsülöm őket. Akik pénz tudnak keresni a hiszékeny ,naiv, primitív emberekből , le a kalappal előttük. Mert azért azt tudjuk hogy nem a reális gondolkodású, normális ésszel, logikával, életre valósággal megáldott emberek járnak oda.
2015. máj. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te vagy Frabato, és itt akarsz csajozni.xd
2015. máj. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
88%
Jól néz ki, mint egy döglött macska, de egy fejbe lövéssel jobban nézne ki!
2015. máj. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

[5]

Nem osztom nézeted.

Nem becsülüm őket, hanem megvetem.

Velük együtt mindazokat, akik a náluk hiszékenyebbeket, vagy képzetlenebbeket becsapják, kihasználják ahelyett, hogy békén hagynák, vagy tanítanák őket!

2015. máj. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
81%

Jön valaki velem a Jysk-be?

Új matracot kéne vennem, véletlenül belefostam a régibe.

2015. máj. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!