Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Frabato csak engem húzott le...

Frabato csak engem húzott le 80ezerrel vagy másokat is át szokott verni?

Figyelt kérdés
siker mágiát akartam tőle rendelni, 80ezret le is akasztott rólma, miután 3 hónapig semm javulás nem volt érezhető, azt mondta h miattam van, mert negatívan állok a dolgokhoz. Esküszöm hogy nem, igenis igyekszem pozitív lenni, meg különben is én csak egy építész gyakornok vagyok, milyen mágiát csinál ez az önmagát nagy ősi mágusnak nevező hókuszpókusz, ha azt én néhány kósza negatív gondolattal állítólag így kitudom torpedózni? most akkor én vagyok a nagy mágus vagy ő? nem azért hívja magát ősi mágusnak mert úgy megmágus hogy tutira? pénzt persze nem ad vissza.
2013. máj. 31. 14:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
ezek már csak ilyenek
2013. máj. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
100%

Meglep hogy tanult létedre bekajáltad a dolgot.

80 000 ből már elérhettel volna valamit magadtól is.

2013. máj. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Frabato egy önjelölt "mágus", aki mellesleg a nevét is lopta Franz Bardon-tól.


Frabato egy szemét, sunyi gazember!

2013. máj. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
építész gyakornok? felsőfokú intézményben tanulsz és bedőlsz ilyen hülyeségeknek?
2013. máj. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Bár már 80 000-ért fel lettél világosítva, azért grátiszba elárulom: a vasorrú banya sem létezik.

Most komoly, hogy tanult ember létedre bedőlsz egy csalónak?? Az életed olyan, amilyenné te teszed, nincs ebben semmi mágia. A Frabato félék meg a hiszékenységen gazdagodnak.

2013. máj. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a "mágiához" nem hókuszpók, szertartások kellenek, hanem erős pozitív gondolkodás, rezgések.


Ezért mindenképp fölösleges ilyenekkel lehúzatni magad, ha úgy van, magad is meg tudod oldani. Ezek csak szemfényvesztők.

2013. máj. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Én nem voltam még nála és nem is leszek. Remélem elfogadsz egy jó tanácsot a jövőre nézve:

semmi gond azzal, ha hiszel az ilyesmiben, de aki pénzt kér a "segítségért" biztos lehetsz benne, hogy csaló. Tudom ilyenkor jönnek azzal, hogy valamiből neki is meg kell élnie. De mennyi olyan ember van aki dolgozik és mellette mondjuk önkéntes munkát végez a szabadidejében?! Szóval ha valaki igazán "hozzáértő" és segíteni szeretne az egy fillért se fog kérni.

A másik: navíság nélkül kérdezem, hogy adott számlát. Mert ha nem akkor a NAV-nál majd torpedózgathat a pozitív vagy negatív gondolataival úgyis kap egy szép kis bírságot! Szóval én simán feljelenteném!

2013. máj. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

kedves kérdező!


a rendőrségen feltudod jelenteni, csalás miatt vagy kitudja a kuruzslás megállna-e! de a csalás az tuti.

szépen amit itt leírtál, menj be a kerületi kapitányságra és tegyél büntetőfeljelentést.

mivel az ígért dolog nem történt meg veled( HOGYIS TÖRTÉNT VOLNA MEG HA CSALÓ) átvert !


a rendőrség lépni fog az ügyben az lenne a legjobb ha vmi bizonyíték is lenne a kezedben.

pl számlát neki is adnia kéne, mert elvileg vmilyen szolgáltatást végez, ezzel lehetne igazolni, de a legjobb az lett volna h amikor elmész hozzá telefon hangrögzítőre vagy diktafonra felveszed.akkor a feljelentésed után már az ügyészségen magyarázkodhatna, és előzetesben várhatná a tárgyalást.

majd legközelebb okosabb leszel.

2013. máj. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondta ez a Frabato,h a sikermágia kinek hozza a pénzt?mert,ha nem,vsz. magára gondolt,és lásd be,igen sikeresen szerzett 80ezret.Nagyon sajnálom,h ilyen csalókat nem büntetnek meg.Jó kis tanulópénzt fizettél.
2013. máj. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 tetris ***** válasza:
100%

Nem jött be a szuper spéci mágiája, ezért arra fogta, hogy te nem vagy elég pozitív. Hát szánalmas!

De te magad is az vagy! Hogy lehettél ilyen lüke, hogy képes voltál 80 rugót adni ennek a ...?

Legközelebb, ha lesz felesleges pénzed, inkább add oda az állatvédőknek, vagy a vakoknak, vagy az állami gondozott gyerekeknek.

2013. máj. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!