Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Megzsarolt, megfenyegetett...

Megzsarolt, megfenyegetett egy mágus, ha nem fizetem ki a tartozásom akkor feljelent. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nyilván szerelmi kötést akartam csinálni, de felfogtam hogy hülyeség.Nyomult rám és kérdezgette mennyit tudok erre áldozni. Mondtam 5 ezret, igent mondtam rá. Én meg 1 nappal később lemondtam illetve azt mondtam halasztani akarom...stb. Mondta ne csináljam ezt mert már meg vette a kellékeket, ki kell neki fizetnie. Mondtam hogy nem. Ere azt mondta feljelent és kiálit egy számlét melynek összege majdnem 1 millió forint.Csak a nevemet tudja, mert "ismerősüm" fészen.Aztán rendőrségi kapcsolata van abba városba ahol én melózok. Nem tudom sírjak-e vagy nevessek.

2015. jún. 1. 07:58
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el. Nem lesz semmi.
2015. jún. 1. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Írd meg neki, hogy te fogod feljelenteni fenyegetésért.
2015. jún. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%

Lol, a magusok nem megatkozni szoktak a haragosaikat? XD

Nem lesz semmi, ne izgulj, a rendorsegen ki fogjak rohogni.

2015. jún. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%

Csak nehogy aztán úgy járj, hogy az eredeti terv helyett rád és mondjuk Molnár Krisztiánra rak szerelmi kötést!


A viccet félretéve, esetleg megkérdezhetnéd, hogy milyen kellékeket szerzett be 5 ezer forintért, amit nem tud a következő szerelmi kötés megrendelőjénél hasznosítani.


Vagy esetleg mondd meg neki, hogy szabályosan legyen kiállítva az egy milliós számla, és szerepeljen rajta a tevékenység TEÁOR száma is, mert neked meg nem a rendőrségnél, hanem a NAV-nál dolgozik közeli ismerősöd. :-)

2015. jún. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
ÁFÁ-s számlát ne felejts el kérni!
2015. jún. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Vigyázz vele, nehogy a végén elvarázsoljon valami csúfsággá!
2015. jún. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:

Semmi. először is 200 000 HUF alatt lesz@rja a hatóság.


Ha nincs szerződés akkor még úgy sem tehet semmit ha esetleg lenne egy megrendelése tőled.


5000 forinttal nem foglalkozik a hatóság!


Szóval ne sz@rj be nem telefon! De most már legalább tuodo hogy kivel volt dolgod... :DDDDD

2015. jún. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább őt nyomnám fel a navnál, nem tudom hogy állna a szája a csaló szutyoknak.
2015. jún. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
A rendőrségi kapcsolattal se menne sokra. Döbbenet,hogy az emberek nagy része nem tudja különválasztani a bűnügy és a polgárjog katagóriát. Bűncselekmény nem történt max bírósághoz fordulhatna.
2015. jún. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 viktorvarga ***** válasza:
79%
Az a fél hülye mágus tudja hogy csak full idióták mennek hozzá,ezért bepróbálkozik ilyenekkel ,mert beszokott neki jönni.Én szájba vágnám vagy 2 x
2015. jún. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!