Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Magyar Táltos vagyok/lehetek...

Magyar Táltos vagyok/lehetek én is?

Figyelt kérdés

Már óvodás koromban kerültem a többi gyereket.

Mindig csendes voltam és nem azaz ordibálós, gyere játszunk-féle gyerek. Mindig csak akkor beszéltem ha beszéltek hozzám, magamtól sosem járt a szám feleslegesen. Kiskoromban egy baleset következtében kitört elöl az egyik fogam. Jobban szerettem egyedül, a természetben lenni. Sosem voltak igazán barátaim, de nem is kerestem őket.


Amikor talán olyan 12-13-14 éves lehettem akkor egyszer csak felnéztem az égre. Valami olyan hasított belém fentről, hogy minden amit látok, hiszek, csinálok tulajdonképpen nem számít.


Gyakran kérdezgettem ezt magamtól vagy a barátomtól akivel sétáltunk gyakran az erdőkben, hogy:

- Miért élünk? Miért jó az, ha mi élünk?


Ő meg csak azt mondta, hogy ne foglalkozzak vele.

De mindig ez foglalkoztatott.


Aztán azt vettem észre magamon, hogy egyre jobban érdekel a mágia, a varázslat, a jövő, a misztikus dolgok.


Utána azon kaptam magam, hogy bár nekem nem volt sose kapcsolatom, mindig meg tudtam mondani egy csajnak vagy fiúnak, hogy mit tegyen. Volt hogy neten át ismertem meg lányokat és megmondtam nekik, hogy szakítsanak a pasijukkal. Valahogy neten át megláttam, hogy a fiú nem tisztességes, ráéreztem a dolgokra és eddig mindig beismerték a lányok, hogy végül nekem volt igazam.


Eztán arra jöttem rá, hogy belelátok mások gondolataiba. Ezt nem egyszerű leírni, nem azt mondom hogy gondolatolvasó vagyok. Csak hogy egy nézésből, egy arcvonásból meg tudom állapítani, hogy valakinek mi járhat a fejében velem kapcsolatban. Emiatt nem szerettem iskolába járni. Mert rendszerint ezt olvastam ki az arcukból vagy a fejükből ha úgy tetszik:


- Nevetségesen nézel ki.

- Ki ez a lúzer?

- Röhejesen néz ki.

- Tetszik nekem.


Konkrétan megéreztem ki az a tanár, aki hü*lye gyereknek tart, ki az aki furcsának és ki az aki normálisan közeledik felém. És a meg tudtam állapítani azt is, hogy melyik tanár az aki jól tud tanítani.


Csontokat illetően nincs nekem semmiből több a kelleténél. Bár baloldalt a számban, az alsó fogsoromnál van egy + fog. Ugye van az embernek a fogsora és nekem ez a fog a fogsorom előtt helyezkedik el. Egyszer egy tisztán látó azt mondta nekem, hogy előző életemben mágus voltam. Lehet ez csak egy előző életből átjött képességsorozat, vagy táltos vagyok én is? Emlékszem hogy anyám mindig azt mondta másoknak, hogy nem lógok a többiekkel úgy mint más, meg hogy ahol 3 embernél többen vannak ott én nem tudok megmaradni.



2015. márc. 1. 01:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%

nekem az alsó ínyemben +2, a felsőben +1 fogam van. és fele ennyire nem vagyok őrült mint te. és engem nem nevetségesnek tartanak, hanem szeretnek az emberek. és én is éreztem, melyik tanár szeret, melyik nem. Sőt, kihívásnak éreztem megszerettetni magamat azokkal a tanárokkal, akik nem csíptek. azt én is tudtam, melyik tanár tud jól tanítani (bár ezt szerintem mindenki tudja).


én is mindenkinek tanácsokat osztogattam középiskolában párkapcsolati kérdésekben, amik rendre bejöttek. de pont emiatt rá is éreztem, hogy mi kell egy nőnek, és mindig volt párkapcsolatom, és mindig nagyon jó csajokkal, a többiek sosem értették, hogy hiába gyúrnak, itt vagyok én, és ilyen csajokat megszerzek.


most akkor én is táltos vagyok?

2015. márc. 1. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
47%
Csak kétségbeesetten próbálsz találni magadban valamit,ami különlegessé tesz. Mindenki fel tudna sorolni legalább 10dolgot kapásból,ami miatt ő más,mint a többiek. Nem tudtál beilleszkedni,ezért a kommunikáció helyett inkább agyaltál dolgokon. Mivel saját életed nem volt,ezért másokon keresztül próbáltál élni tanácsokat osztogatva, mint írod,a tanácsok arra irányultak,hogy mások szakítsanak a párjukkal, nem csodálkozom. Hogy utólag azt mondták helyes volt? 14 éves kori kapcsolatnál nem csodálom :) A metakommunikációra meg a legtöbb ember ösztönösen képes,csak téged meglep,mivel keveset társalogsz gondolom. A fogas dolgot meg te sem gondolod komolyan...szüleiddel menjetek el fogszabályzót csináltatni,ha rendbe szedik, lehet az önbizalmad is megnő.
2015. márc. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Úgy gondolom nem a pszichológia topikba írtam a kérdést. De azért még várok hátha érkezik legalább egy érdemleges válasz arra vonatkozóan, hogy hogy lehetne ezt kideríteni.


Vagy talán úgy is utána lehetne nézni a dolognak, hogy elmenni egy táltoshoz és nála megtudakolni? Gondolom ők felismerik egymást.


Mint mondtam nem a traumáknál kezdődött a dolog.

Mert más óvodás koromban is meg mindig kerültem az embereket. Folyton azon agyaltam, hogy miért van élet. Hogy mi a célom és hogy hogy lehetne megismerni más világokat is. Mindig is érdekelt a természetfeletti. Sosem azokkal a dolgokkal foglalkoztam mint a többi gyerek. Míg más tűzoltó meg vonatos akart lenni addig én mágus vagy király. És most nem lehet azt mondani, hogy sok volt a WOW meg ilyesmi, mert amikor ez történt még számítógépe is alig volt az embernek, maximum a kiváltságosoknak. És nem, nem arról van szó hogy indokokat keresek. Hanem mert így érzem, egyszerűen ez érdekel.


És nem azt látom az élet értelmének mint a többi ember, dolgozni reggeltől estig aztán aludni.


Itthon is ha tanácsot adtam valakinek mindig az volt, hogy vagy az lett amit mondtam vagy ha nem hallgatott rám mindig az lett a vége, hogy igazam volt. persze abban van valami, hogy amikor lányoknak adtam tanácsot az volt a mögöttes szándék, hogy majd velem összejöjjenek. De rendszerint nem mondhatnám, hogy én manipuláltam őket, mert mint kiderült a pasijuk tényleg romlott volt. Kihasználta vagy megcsalta őket s így én nem tettem semmi rossz dolgot.

2015. márc. 1. 14:34
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

"Folyton azon agyaltam, hogy miért van élet. Hogy mi a célom és hogy hogy lehetne megismerni más világokat is."

Ez azért van mert nem vagy elég szociális, hiányzik az életedből a másokkal való kapcsolat ami kitöltené azt. Nincs ami kitöltse az életedet, ezért agyalsz állandóan az élet értelméről, illetve menekülnél más világba.


Egyébként az hogy belelátsz mások gondolataiba és mindig igazad van, szerintem azt jelenti hogy túl visszahúzódó vagy és téves ugyanakkor számodra kényelmes elképzelésed van arról hogy mások mit gondolnak rólad.

2015. márc. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
Egyszerűen egy introvertált gyerek vagy, aki különleges kis virágyszálnak hiszi magát.
2015. márc. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A fogat leszàmitva ugyan ez van velem is. Hasonloak vagyunk de én nem tartom magam tàltosnak stb. Aki kéri segítek, aki nem az úgyse szól. De nálam nem csak emberismeret stb. Megérzem h mi lessz kb 5-10 perc mulva v hasonló. Nehéz leirni.
2015. márc. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

akkor válaszolok: nem vagy magyar táltos.


önbizalomhiányos gyerek vagy, akit az anyukája nagyon szeret és különlegesnek tart.


ez a táltos dolog egyébként nem lehet kifogás arra, hogy miért nem élsz normális szociális életet, úgyhogy változz, és a világ is változni fog körülötted.

2015. márc. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Djibrill Mágus válasza:
Hogy lehetnél bármilyen hatalom birtokában, amikor még magadon sem tudsz hatalmat gyakorolni? Távol vagy a megismeréstől, még az úton sem jársz csak tervezed, hogy elindulsz. Ahhoz az emberhez vagy hasonló, aki egyszer hallott-mondjuk- a Forma-1-ről és már világbajnok akar lenni. Más. A tisztánlátó (clairvoyance) milyen módszerekkel állapította meg, hogy előző életedben mágus voltál? Ha mégis az voltál, az egyáltalán nem jelenti azt, hogy most is meg van benned a képesség.
2015. márc. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
én foggal születtem , úgy tűnik van egy + bordám . én is érzek néha magamon természet feletti erőket (pl megérzek előre néhány dolgot ami be is valósul meg hasonlók, de ezek megmagyarázható dolgok ) szociális életem van és énis gondolkoztam azon hogy "minek is élünk" . nagyon párkapcsolatom nemvolt mert még alig kezdtem bele az életbe ... nemtudom , hogy táltos vagy-e de ez tényleg megmagyarázható az antiszociális viselkedéseddel.
2015. ápr. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
még egy dolog ,ha jól tudom a táltosok így születnek és isten úgymond előre elrendeli a sorsukat és képeségeikkel a nemzetet,népet kell megmenteniük
2015. ápr. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!