Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Nektek mi fontos egy fantasy...

Nektek mi fontos egy fantasy blogban? Mi az ami megfog?

Figyelt kérdés
Van egy ilyen oldalam, és úgymond közvélemény kutatást szeretnék tartani, hogy kinek mitől tetszik egy ilyen témájú honlap! Kérlek vegyétek komolyan, és őszintén válaszoljatok! :)

2015. jún. 7. 12:14
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Megmutatod a mostani állapotot?
2015. jún. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
2015. jún. 7. 13:04
 3/25 A kérdező kommentje:
Ez lenne az!^^
2015. jún. 7. 13:08
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Majd valamikor megnézem picit részletesebben is, de abból amit eddig láttam szerintem nagyon szép. Talán eddig a legszebb, legfigyelemfelkeltőbb blog és jó úton haladsz.
2015. jún. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez kedves tőled! :) És nagyon örülök, hogy szépnek találod!^^
2015. jún. 7. 13:22
 6/25 anonim ***** válasza:
Hát ötletes, de nem kreatív. Nekem az egész olyan sablonos, talán a loúról szóló részt hiányolom legjobban, így pedig nem tetszik. Bocs, de ez van! :(
2015. jún. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Légyszi picit jobban kifejtenéd, hogy tudjam javítani? :)
2015. jún. 7. 13:24
 8/25 anonim ***** válasza:
Az ok egyszerű. Nekem azért nem tetszik őszintén megoldva, mert az interneten százával találok ilyen, vagy ehhez hasonló blogokat, ez pedig nem kreatív sem egyedi, hanem sablonos. A loút pedig azért hoztam fel, mert loú hívő vagyok.
2015. jún. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Akkor linkelj már egyet, ami így néz ki...-.-" Mellesleg a kérdés maga nem is az oldalamra vonatkozott. A kedvedért pedig csinálok egy loúról szóló cikket! Ha így megfelel...


És nem dicséretet várok, csak nem értem miért mondod, hogy sablonos, mikor ilyen sablonú blogot még nem láttam a témában, pedig hidd el, én tényleg sokat nézegetek ilyen honlapokat! 7 órát dolgoztam a design-on és többször is újrakezdtem, tehát nekem ne mondd, hogy tömegével botlasz ilyenekbe!!!


De azért köszi az okfejtést! Ebből annyi jött le nekem, hogy a bloggal nincs bajod, gondod is mindössze csal annyi hogy sok ilyen van...

2015. jún. 7. 14:35
 10/25 anonim ***** válasza:

Jaj, elnézést, hogy megbántottalak nem akartam... igazából nagyon szép blog huhh... kevés ilyen van az interneten, vagy várj. Mégsem! :}}

Ne haragudj rám, csak azt mondtam, amit gondolok. Kétezer bocsánat!

[link]

2015. jún. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!