Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hogy tetszik a könyvem tartalm...

Hogy tetszik a könyvem tartalma? Min kellene változtatnom és melyik a legjobb motívum benne? (ezeket csak azért irm, h ne törölje xdd)? :D

Figyelt kérdés
Dora, a 13 éves lány Londonban él. Legjobb barátnője Odette, a kissé esetlen lány. A két elválaszthatatlan "testvér"-t egy baleset miatt Patrick, a sötét erőkkel rendelkező, szintén 13 éves fiú találja meg elájulva. Dora elhatározza, hogy megszerzi Patrick-ot, de van egy bökkenő. Patrick tökéletesen boldog barátnőjével. Sari (a barátnő) nem nézi jó szemmel a két lány hirtelen érkezését, de ehhez Patrick-nak is van egy-két szava. A lányok belecseppennek egy furcsán fantasztikus szituációba, melyet két világ összecsapása okoz.

2012. dec. 2. 17:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

hát sok homályos részt hagytál, szóval pl. nem tudom mi az a baleset, de nem rossz, ilyen 13 éveseknek remek sztori :D

amúgy csak kééérlek ne az legyen a vége, hogy a 13 éves kisfiú elhagyja a jelenlegi barátnőjét Doráért, és főleg ne úgy, hogy kiderül, hogy a jelenlegi barátnője egy szörnyű viselkedésű lány, aki nem is szereti Patrickot, csak kihasználja. Mert ez rettentő sablonos lenne. Amúgy jó lehet :)

2012. dec. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hog ymég nem tudom,hogy mi lesz a vége :D:D:D
2012. dec. 2. 17:58
 3/16 anonim ***** válasza:
akkor jó lehet, csak ne legyen ilyen kiszámítható, mert az nagyon el tudja rontani a dolgokat. :)
2012. dec. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
(: okéé:)
2012. dec. 2. 18:01
 5/16 anonim ***** válasza:
Mint már írtam priviben (xD), nekem tetszik. Holnap küldöm az e-mailban általad küldött részlet elemzését.
2012. dec. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Tudom, de kitettem még1szer, meg azt a kérdést törölték :)
2012. dec. 2. 18:04
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Most akkor ez valami varázslatos könyv, vagy szerelmi három-, vagy négyszöges vagy dráma?


Túl kevés, hogy véleményt mondjak, motívumot meg pláne nem tudok kiemelni a semmiből :)

2012. dec. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Vegyes, de nem igazán a szerelmen alapul. Mondom azt csak azért irtam, h ne töröljék :)
2012. dec. 2. 18:36
 9/16 authoria ***** válasza:
Én ezt szívesen olvasnám egy könyvben :)
2012. dec. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
oké:D:)
2012. dec. 2. 18:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!