Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Csináltatott már valaki...

Seron13 kérdése:

Csináltatott már valaki szerelmi kötést? Mennyi idö után hatott és hogy vettétek észre? Kérem a hitetleneket és az itélkezöket ne irjanak! Csak ebben jártas személyek válaszát várom!

Figyelt kérdés
2015. júl. 3. 12:54
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
ne csináld veszélyes, nem tudod mit teszel!
2015. júl. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Írj.
2015. júl. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
47%
Veled is csináltattak már több nehány ezren. Gondolkodj el ezen.
2015. júl. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
De gáz ez. Te mit szólnál hozzá a szomszéd púpos józsi akinek rohad a foga és büdös is szerelmi kötést kérne rád? Megérdemelnéd!
2015. júl. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
ne haragudj 4-es,de amint irtam itélkezök ne irjanak!
2015. júl. 3. 17:32
 6/10 A kérdező kommentje:
köszi 1-es a figyelmeztetést,ezek szerint te többet tusz mint én ha figyelmeztetsz.ha megkérnélek megirnűád bövebben miért?
2015. júl. 3. 17:35
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Tudom azt írtad, hitetlenek és ítélkezők ne...de talán nem tartozom ezek közé, ha elmondom, hogy én végigjártam ezt az utat. Több évvel ezelőtt én is ebbe menekültem utolsó mentsvárként, és majdnem egy évig tartott, mire rájöttem, hogy ez a dolog nem létezik. Volt egy fórum, ahol a hozzád és az akkori hozzám hasonló kétségbeesett lányok osztották meg egymással a tapasztalataikat és mindenféle mágusok és jósok elérhetőségét. Nagy piaca van ennek, többtucat boszorka meg jós hirdeti magát, sőt vannak, akik nem is hirdetnek, hanem sokkal szemfülesebben másznak bele az életedbe, ajánlásokon keresztül, "fű alatt" terjesztve saját jó hírüket. Így sokkal hihetőbb. Egy kötésért elkérnek minimum 20 000 forintot, de a határ a csillagos ég, hiszen az elkeseredett szerelmes bármit megfizet. Jó biznisz. Ha létezik is bármiféle mágia, valódi, akkor interneten nem fogsz rábukkanni arra, aki képes erre. Sőt, szerintem az országban sincs ilyen. Most fel tudnék neked sorolni legalább 10-15 ilyen embert, akiknek "jó hírük" terjed a neten, hogy milyen sikeresek, de közben meg ismerek legalább ugyanennyi személyes történetet arról, hogyan jártak sokan emberről emberre és újabb és újabb kötéseket készíttettek súlyos pénzekért. De nem történt semmi. Egy évig kutakodtam, és én is belekerültem az ördögi körbe....legalább 100 000 forintot hagytam ott mágusoknál és jósoknál, kemény tanulópénz volt. Szeretnélek megkímélni ettől, de tudom, hogy ilyenkor más tudatállapotban van az ember és minden fűszálba kapaszkodik. Én is ilyen voltam. A pasi, akin elvileg ki tudja mennyi kötés van már, elvett 3 évet az életemből. Ennyi ideig vártam rá, hogy talán változik közöttünk valami. Végül én léptem. Elhagytam az országot és úgy döntöttem, hogy a saját életem fontosabb egy pasinál, aki nem is akar engem (hiszen ha akart volna, akkor együtt lennénk). Az ilyen nem érdemli meg a szerelmem. Azóta is keres néha....tudod, mikor? Amikor kell neki valami. Legutóbb kölcsön akart kérni, hiszen én már külföldön élek, tehát gazdag vagyok... De sosem keresett azért, hogy hiányzok neki és mikor látogatok haza... Ennyit értek a kötések. De azóta tudom azt is, hogy nem lehet senkire olyan érzelmet rákényszeríteni, amit nem akar...még mágiával sem. Ez az egyik legfontosabb és legalapvetőbb törvénye az univerzumnak, amiben élünk...a szabad akarat. És itt nem etikáról van szó, vagy visszaütő karmáról meg ilyen hülyeségekről...egyszerűen van ez a törvény és olyan mint a gravitáció. Működik, ha akarod, ha nem. Nem lehet kijátszani, megváltoztatni semmivel. Készíthetsz mágiákat egész életedben is akár...nem tudod megváltoztatni a másik érzéseit, ha ő nem akarja. De saját magadon annál inkább tudsz dolgozni. A saját érzéseidet meg tudod változtatni. Ezt kell kihasználnod...én is így tettem.


26/N

2015. júl. 5. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm 7-es a hozzászolásod!
2015. júl. 5. 08:16
 9/10 anonim válasza:
7-es nagyon hasznos dolgokat írt! hallgass rá szerintem :)
2015. júl. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!
2015. júl. 27. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!