Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Létezik élő fekete mágus?

Létezik élő fekete mágus?

Figyelt kérdés
Ha van írjon nekem privátban.

2015. júl. 4. 17:34
1 2
 11/17 homo ludensz ***** válasza:
Nagyon kíváncsi lennék hogy nálad mit takar konkrétan a fekete mágia mint fogalom és arra is hogy ha valóban foglalkozol mágiával akkor mit keresel a fekete(ártó)oldalon.
2015. júl. 5. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Hogy mit keresek az ártó oldalon az maradjon inkább az én titkom. Legyen annyi elég,hogy ez az én választásom volt.
2015. júl. 5. 10:06
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy téves fogalom.

Tiszta fekete vagy tiszta fehér mágia nagyon ritka.

Alapból a mágia szürke olyan mint egy kés amivel kenyeret vághatsz a szegényeknek vagy nyakon szúrhatod őket.


És ha átokkal ölsz meg valakit ugyanolyan következménye lesz mint ha nyakonszúrod.(karmikus)

2015. júl. 8. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 homo ludensz ***** válasza:
100%

Kedves kérdező. A te titkod igen sokba fog neked kerülni mert mint tudod semmi sincs ingyen.

Aki az ártó hatalmak segítségét veszi igénybe az számíthat arra hogy valamikor benyújtják a számlát.

Kihasználnak,kicsavarnak mint egy rongyot és végig eszköz leszel a kezükben. A mágus önmaga ura s irányítója és használja az erőket és nem őt használják. Igaz ez a nehezebb út.

2015. júl. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Már nem azért hogy megbántsalak, de mit akarsz 14 éves kisfiúként?

Kicsit komolytalan az egész hogy te már "foglalkoztál" fekete mágiával. Ehhez komoly alapismeretek kellenek, kétlem hogy elsajátítottad volna egy részét is.

Egy pillanat! Persze hogy nem sajátítottad el, hiszen ezért keresel egy fekete mágust hogy tanítson.

Ergo kamuztál

2015. nov. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Persze hogy léteznek, sokszor visszaélnek képességeikkel
2016. febr. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nos miért keresel minket? Én társaimmal eggyütt fekete mágus vagyok! Érdekelne a szándékod, miért keresel minket? Vigyázz ifjú veszélyes vizekre evezel! De ha van kérdésed 1 et megválszolhatok.
2018. aug. 23. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!