Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Miért van egyre több deja-vu...

Miért van egyre több deja-vu érzésem?

Figyelt kérdés

Körülbelül 3 éve van deja-vu érzésem sok dologgal kapcsolatban.Mintha már láttam volna/megtörtént volna.Ugyanazon a helyen ugyanazt mondja ugyanaz az ember egy dolgot (nem igazán lényeges, hogy mit mert változó) vagy esetleg ugyanazt teszi.ezt mind egyszerre.Nagyon zavaró tud lenni,van amikor csak a kép bukkan fel, hogy "ez olyan mintha láttam már volna".Meg egyszer apukámmal utaztam egy helyre (akkor voltam ott először) és nagyon ismerős volt, az meg rátett egy lapáttal, hogy apukám egy olyan mondatot mondott, ami még furcsábbá tette a helyzetet, mert azt éreztem, mintha már egyszer ugyanitt, ugyanígy beszéltünk volna.

Egyszer álmomban jártam egy helyen ahol még életemben nem voltam.Amikor elmentünk anyámmal kirándulni akkor rendesen felismertem a helyet, hogy én itt jártam álmomban.Ilyesmi többször is történt.

Az iskolában is vannak ilyenek (bár ami jól jönne a dogáknál az bezzeg nem bukkan fel a fejemből :D).

De mostanába már sűrűbben vannak ilyen érzéseim.Volt, hogy naponta jött, de volt amikor csak havolta párszor.

Mitől lehet ez?Ezt fel lehet erősíteni valami agykontrollal?Van amikor idegesít, de van amikor örülök, hogy ilyen "képességem" van.Ebből még lehet valami?



2015. júl. 7. 22:49
 1/7 Fish1 ***** válasza:
7%
Szerintem ez azért van, mert az utadon vagy. Azon az úton, amit a születésed előtt megterveztél magadnak, ezért bukkannak fel ezek az érzések. Mindegy, hogy a történés kimenetele pozitív vagy negatív lesz, ezeket mind át kell élned a fejlődésedhez.
2015. júl. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
0%
2 ismim is van, akinek sok dejavu-val kezdődött az agydaganata. Persze ezekhez párosult kettős látás és fejfájás. Hogy megnyugodj MRI javasolt. Homloklebenyi epilepszia is lehet (Nem muszáj elvágódnod). És nekem is sok dejavum van, de nekem pszichés eredetű. Engem is idegesít.. De az előttem szóló is ok lehet, ha ezo útvonalon maradunk.
2015. júl. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

De idegesíthető lehet.... Főleg ha erőssé teszed és jövőbe látsz.. az de frusztráló lehet...

Júúúj te szegény... XD

Igen lehet erősíteni.

Nekem legerősebb időszakból szinte minden döntésre másodpercekig láttam akár 6-8 alternatív jövőt.

Írj s segítek, kicsit hosszú lenne ide leírni s beszélgetésben kell.

2015. júl. 8. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez nagyon érdekes, valaki pont ezt kérdezte meg:


http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__magia-okkultizmus__7..

2015. júl. 8. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
26%
mert te vagy az amnéziás időutazó
2015. júl. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez jó jel.

Nekem is volt egy időszak amikor rendszeresen deja-vu-m volt.

Többnyire egy mondat, vagy egy kép villant be.

De volt ami 10-15 másodpercesre nyúlt.

Érdekes volt, én mindig lesokkolódtam, és elkezdtem azon agyalni hogy ezt már megálmodtam-e vagy már megtörtént.

Ha jól értelmeztem, amit erre választ kaptam.

A gondolataidnak teremtő ereje van ez köztudott.

Minden eggyes gondolatod egy új síkot teremt.

Nem tudom hogy magyarázzam érthetőbben.

Pl: Van egy másik sík ahogy máshogyan zajlik az életed.

Ha itt gazdag vagy, akkor ott szegény.

Ez egy péda volt.

És valószínűleg egy másik síkon is megtörtént az , ami ezen a síkon történt meg veled, csak ott hamarabb.

Ez nem egy képesség, ugyanis minden embernek van.

De azért jó jel ha sűrűn történik ez,mert "fejlődsz".

Később nyitottabbá válik majd a látó köröd és valószínűleg elkezdessz kutakodni az Ezotériában, és meg akarod majd érteni hogy mi miért van.

Legalábbis nállam ez történik.

2015. júl. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 huskyloverapach ***** válasza:
ITT hagyk egy kommentet ez érdekes
2015. júl. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!