Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Van okom félni?

Van okom félni?

Figyelt kérdés
Szóval elég rossz napom volt, és semmi sem jött össze. Játszottam egy játékkal, és aki ellen játszottam (számomra) eléggé sértő dolgokat mondott. Amikor vége lett a játéknak szó szerint remegtem az idegtől, és hirtelen felindulásból a halálát kívántam mind neki, mind az anyjának, amit hangosan el is mondtam miközben a nicknevére gondoltam (miután csak azt tudtam ugyebár). Miután lenyugodtam a fejembe hatolt hogy valójában mit is tettem, és azonnal visszaszívtam, illetve hangosan is elmondtam hogy dehogy akarom a halálát se neki meg az anyjának se. Most attól félek, hogy ezek ellenére beteljesül, amit TÉNYLEG nem akarok, attól pedig egyenesen a hideg kiráz hogyha arra gondolok, hogy esetleg visszaszáll rám és anyámra. Van mitől félnem ?
2015. júl. 19. 16:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ettől nincs, ha ilyen egyszerű lenne, akkor a lakosság régen kihalt volna. Én a helyedben attól tartanék, ha ilyen apróságokon ennyire felhúzod magad és ekkora dühvel éled ki, akkor abból komoly betegségeid lehetnek a közeljövőben, vagy akár már most.
2015. júl. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%
Van...
2015. júl. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez ennyire egyszerű lenne, akkor szerinted a politikusaink hányszor haltak volna már meg?
2015. júl. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Duenna ***** válasza:
Egy játék nem éri meg, hogy ennyire begurulj. Mi lesz, ha valami tényleg komoly dolog lesz? Leütöd a másikat ?
2015. júl. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne félj nincs gáz , semmi sem fog velük történni , ez csak egy kirohanás volt részedről semmi egyéb , olyan mint ha valakinek azt mondanád megöllek . De tudod hogy úgy sem teszed meg
2015. júl. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen, van!

Önmagadtól!

2015. júl. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mondj ki mindent, tombolj ki mindent magadból.


Ha utána megbocsátottál neki akkor nincs mitől tartanod. :)))

2015. júl. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem kell semmitől sem félned...

Már volt olyan, hogy én is kívántam egyeseknek olyat, hogy inkább ne akard tudni. És még mindig él, valamint nekem sem esett bajom. :D (eddig legalábbis ^^")

2015. júl. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!