Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Budapesten keresek megbízható...

Budapesten keresek megbízható mágust (tapasztalataitok alapján megbízhatót), aki hajlandó kötést létrehozni köztem és egy személy között (nem feltétlen szerelmi kötésre gondolok). Esetleg mesélnétek tapasztalatokat, ha van?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy visszaüt(het). Tudom, hogy erről megoszlanak a vélemények. Nem érdekel.

Tudom, hogy a másik akaratán kívül érném el, hogy kötődjön hozzám. Nem érdekel, a saját célomat akarom elérni.

Tudom, hogy mennyire elítélendő többségetek szerint ennek még a gondolata is.

Tudom, hogy mit teszek a saját karmámmal, tudom, hogy beavatkozom a saját sorsomba és más emberek sorsába. Tudom, mert pont ezt akarom csinálni.


Ettől függetlenül tudom, hogy ki fogtok oktatni, csak tessék, egy percig sem érdekel.


Konkrét elérhetőségeket privátban várok, ha tudtok ilyesmit mondani. Tapasztalatokat válaszba is akár, de ahogy tetszik.


(Egy módja van annak, hogy lebeszéljetek erről. Ajánljatok helyette más, működőképes opciót. Úgy sejtem, nemigen fog menni, de hátha.)


2015. aug. 8. 22:45
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
A hit nem racionális dolog. Hiszek az - úgymond - mágiában, mert tapasztaltam már meg néhány dolgot. Ettől függetlenül a hit az ember egyik legszemélyesebb magánügye. Én csak hallgatok csendben, amikor olyan emberekkel találkozom, akik szó szerint (vagy a maguk kicsavart módján) értelmezik például a Bibliát, mert nem az én dolgom. Az se, ha valaki úgy éli le az életét, hogy nem hisz semmiféle felsőbb erőben, és szándékosan befogja a szemét, pedig talán ezt tartom az egyik legnagyobb butaságnak. Mostmár ne offolj, kérlek.
2015. aug. 9. 00:16
 12/20 anonim ***** válasza:
0%

Szia!


Nekem utalhatsz pénzt.


Nagyon jól tudok mindenféle kötést csinálni, pont mint a megbízható mágusok. Csakhogy ezek sokkal jobb kötések lesznek.

2015. aug. 9. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

"Ajánljatok helyette más, működőképes opciót. "


Erre válaszoltam, nem offoltam.


A hit jó dolog, magam is hiszek, csak nem a szélhámosokban.


Most már megyek, nyugi.:-)

2015. aug. 9. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
72%
És milyen kötés kell? Kovalens jó lesz?
2015. aug. 9. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező! Én Jerry Jones-t ajánlom. Normál áron dolgozik és garanciát is vállal a munkáira. Nekem sikerült 4 hónap mágiázás után. Szerelmi oldás van is tud segíteni, ha el akarod engedni a jelenlegit. Sok sikert! Zsuzsa
2015. aug. 9. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Írj rám és segítek.
2015. aug. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

15, köszönöm, utánanézek. :)


17, neked pedig írtam.

2015. aug. 9. 14:35
 18/20 anonim ***** válasza:
Tevagy emese?
2015. aug. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Mindenki magából indul ki, szerintem inkább te vagy Emese. (Fogalmam sincs, miről beszélsz.)
2015. aug. 13. 23:46
 20/20 anonim ***** válasza:

Jó akkor megnyugodtam :) nem guny volt egyépként.

Irj rámésmeglátjuk mit tehetek.

Sose kértem pénzt mágiáért :)

2015. aug. 16. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!