Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Eltörtem egy tükröt. Azóta...

Eltörtem egy tükröt. Azóta balszerencsés vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Elvileg 7 év balszerencse. Mondjuk én mindig is egy kicsit szerencsétlen voltam. Most pedig állandóan fekete macskák mennek át előttem az úton, elmegy a tippmixem folyamatosan, ma beakadt a lánc a biciklin és hatalmasat estem. Majdnem elvéreztem. :/ A barátnőm meg elvileg azt akarja, hogy megkérjem a kezét, de nekem eszemben sincs. Majd akkor veszem el, ha megbolondultam. Mi tévő legyek, hogy levetkőzzem az átok sorozatot? :(
2015. aug. 12. 01:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez az átok életed végéig megmarad. Majd a következő életedben kevesebbet lottózol, és talán nem leszel babonás se annyira, hogy bebeszéld magadnak, minden átkok miatt történik. És talán rendesebb ember is leszel majd, aki a párját tényleg becsüli.
2015. aug. 12. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Találnod kell egy kupac szart!
2015. aug. 12. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%

Örülj neki, hogy sikerült eltörnöd!

Így aztán, minden, a te figyelmetlenségedből adódó kellemetlen eseményt van mire fognod.

Nem törődsz kerékpárod műszaki állapotával, ezért ledob hátáról a csőcsikó?

Nem te vagy az oka, hanem a törött tükör.

Nem "jön be" tipped a szerencsejátékon?

Nem te tehetsz róla, hanem a törött tükör akadályozza meg, hogy a végeredmény az általad megszabott legyen.

Barátnőd feleséggé kiván előlépni szándékod ellenére?

Nem a szeretete, az összetartozás fokozása akartatja vele, hanem figyelmetlenséged, ami miatt eltörted a tükröt.

Lehet, nem is te tehetsz a tükör eltöréséről, hanem a tükör akarta, hogy eltörjed, aztán hét évi balszerencsét hozzon rád. Legközelebb becsüljed meg jobban tükrödet!

2015. aug. 12. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De kicsúszott a kezemből a tükör valahogy. Még kétségbeesetten próbáltam elkapni, de nem sikerült. A barátnőmből meg nem lesz feleség, mert ha elválunk engem kicsinál. Előrelátónak kell lenni. Úgyhogy nem lesz itt semmilyen házasság. :D
2015. aug. 12. 07:41
 5/10 anonim ***** válasza:
Jöjj rá hogy egy hülye babona, és beképzeled magadnak. Onnantól egyszerűbb lesz az élet kapásból :P
2015. aug. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Tisztísd meg az aurád és a lelkedet. Feküdj bele egy kád forróvízbe, rakj bele valamilyen fürdősót. Relaxálj egy kicsit. A YouTube-on vannak tizenötperces vezetett meditációk, helyezd magad kényelembe és csináld azt amit mondanak. Meglátod, megváltozik az életed.:)
2015. aug. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 huskyloverapach ***** válasza:

Nem akarod nekem adni a barátnôd?! Én még soha nem törtem el tükröt!

Na ne vicceljünk! A biciklidet vidd el szervizelni!

Hagyd Abba a pénz szórást a szerencse játékokra!

És vedd feleségül a barátnôdet!

Eredmény: BOLDOG élet! Ennyi a recept!

2015. aug. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Najó hiszek a mágiában de ezt te gerjeszted azzal hogy azt gondolod balszerenses vagy. vedközd le ezt a hülye babonátéskész :)
2015. aug. 13. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ne hidd tovább ezt. Azért vagy balszerencsés, mert elhiszed ezt.
2015. aug. 24. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sorry, most olvastam el a cím alatti írást. Nem tudtam, hogy csak trollkodsz.
2015. aug. 24. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!