Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Képzeljétek el hogy egyik nap...

Képzeljétek el hogy egyik nap lecsaptam egy szunyogot és 3 évre rá eltörtem egy poharat. Lehet összefüggés?

Figyelt kérdés
köszi a válaszokat előre is. van aki azt hiszi hogy viccelődök de nem. tényleg kiváncsi vagyok arra hogy vannake-e ilyenek.
2013. aug. 28. 16:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
Igen van! Mindkettőt te csináltad, akár hiszed akár nem!
2013. aug. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%
Nyáron gyakran csapunk le szúnyogot, és a meleg miatt sok sört iszunk. Ekkor előfordulhat, hogy egy - egy pohár vagy korsó el - eltörik. Pár év alatt könnyen összejön ilyen egybeesés, nem is egy. Igen, kb. ilyen komoly összefüggésekre alapozódik az ezotéria.
2013. aug. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%
Kedves kérdező! Ez a poén nagyon ott volt :D Gratulálok :D
2013. aug. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
95%
De amikor azt a poharat eltörted, honnan a jó égből tudtad hogy pont három éve csaptál le egy szúnyogot??
2013. aug. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
kezdődik az iskola, szaporodnak az ilyen jellegű kérdések !
2013. aug. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
91%

Ebből még nagy baj lehet. Komoly fenyegetés ért, ez egy üzenet volt, másik létsíkról! Keress fel egy lélektisztító mágust vagy tedd a kezed a monitorra, mikor ezt elolvastad. Energetizáltam a monitort és a mágikus kozmoszban magadévá teheted a pozitív energiát!


Üdv: Azazel

2013. aug. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
95%
Ezt nevezik pillangóhatásnak. Csak itt pillangó helyett szúnyog volt. A szúnyog a lecsapása előtt megrezegtette a szárnyait és az azok mentén keletkező légörvény olyan láncreakciót indított be, amelynek egyenes következményeként 3 év múltán levertél egy poharat.
2013. aug. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 kavinton12 ***** válasza:

"Képzeljétek el hogy egyik nap lecsaptam egy szunyogot és 3 évre rá eltörtem egy poharat. Lehet összefüggés?"

Nemhogy összefüggés ez egy komoly probléma!A következőt ajánlom:minden reggel amikor felébredsz,vegyél fel egy kétujjas kesztyűt és legyen rajtad lefekvésig.

2013. aug. 29. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
89%
Hú ember! velem is ilyen volt, mikor megszülettem, véletlenül megrúgtam édesanyám hasát , és most (tegnap) ment a hasam... :O nagyon fura ez a karma... :O xD
2013. aug. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Meg még egyszer volt a TV-ben az Ezo-TV, és elkapcsoltam róla... most büntetésként megcsípett egy szúnyog.... :O
2013. aug. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!