Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mágus tanonc akarok lenni...

Lord_RainStarBisex kérdése:

Mágus tanonc akarok lenni valaki tud segíteni? (komolyan mondom)

Figyelt kérdés
2015. aug. 15. 22:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
59%
Rossz a rovat. Az artistaképzőben érdeklődj Pesten.
2015. aug. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 neved neved neved ***** válasza:
60%
Igen, én mágus főpap vagyok... Eddig nem akartam tanoncokat de terjesztenem kell az igét. Lángpallos Boszorkány főpap a nevem. Csekkójad fészen! A fekete mágia a szakterületem és a tömény ivás. Písz de most komolyan
2015. aug. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
68%
Küldöm a meghívót a bagollyal...
2015. aug. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
85%
Lord furcsanév, mágia nem létezik és így mágus tanonc sem. (komolyan mondom)
2015. aug. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
82%
Nem léteznek mágusok, csak ügyes kezű bűvészek.
2015. aug. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
szánalmasok vagytok
2015. aug. 15. 22:48
 7/16 anonim ***** válasza:
89%

Vigyázzatok, bevetette a _végső_érvet_! Még szerencse hogy nem ért a mágiához, különben már gyíkká változtatott volna!


Komolyan kedves Kérdező, még is mit vártál? Harry Potter képzőt? Sajnálom de nincs ilyen, ha valami varázslatos dologgal akarsz foglalkozni, menj el csillagásznak, légy szerelmes vagy mondjuk legyél mérnök. Mindegyiknek varázslatos tud lenni. :)

2015. aug. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
62%

Sajnos túl későn tetted fel a kérdést. Az Abszol úti Czikornyai és Patzában a kiárusításon elfogytak a tankönyvek a következő tanévre :(

De ne csüggedj, biztos vagyok benne, hogyha a következő mugli iskolai tanéved során jól teljesítesz, kapsz egy levelet Dumbledore-tól, amiben benne lesz a Roxfortba szóló jegyed is, a tankönyvlistával együtt, amiből tudsz érdekes dolgokat tanulni! ;)


Addig meg kell elégedned a mugli tananyaggal :)

2015. aug. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
69%
Menjél önkénteskedni.
2015. aug. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
69%

Küldtem a zinterneten keresztül TÍZEZERSZERES pénz energiát, ebből saját mágusképzőt is tudsz indítani.


Üdvözlettel:

Gyurcsók Mester

2015. aug. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!