Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Sátánista akarok lenni?!

Sátánista akarok lenni?!

Figyelt kérdés
Mostanában egyre jobban elkezdett érdekelni a sátánista életmód stb,démonok,őrződémonok kiválasztás Ouija tábla,beszélgetés a sátánnal és megérteni őt és megismerni..Szintén csak feketét akarok hordani a hajamat is feketére akarom festeni pedig csak most fejeztem az általánost de ugy érzem sokkal éretebb vagyok.és nemtudom..Jó jel ez hogy engem ilyenek érdekelnek? mikor még egy éve azt sem tudtam miez hogy van ez..Napok óta csak a sátánról és a démonokról olvasok..Ne nézzetek őrültnek kérlek remélem vannak akik megértenek és tudnak segiteni köszönöm

2015. jún. 16. 22:36
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
91%

Hol olvastál ilyenekről ?

Ha a spirits of eridu , elysium meg ehhez hasonló oldalakon akkor azokat nem érdemes komolyan venni , mert ezeknek vajmi kevés közük van a sátánizmushoz egészen más célt szolgálnak.

2015. jún. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
48%

Én is így kezdtem..:)

Érdekeltek a démonok stb.

Aztán kicsit beleástam magam a témába és nem sok pozitívumot hallottam, láttam.

Az hogy jó jel-e ez, az relatív.

Ha érdekel tedd azt!

A te életed és a te sorsod is.

Viszont a kérdésed alapján, nem teljesen tiszta a belátásod ezzel a témával kapcsolatban.

2015. jún. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
[link] már mindent végig olvastam és egyre jobban érdekel a téma de van hogy néha elkap a félelem is
2015. jún. 16. 22:58
 4/37 A kérdező kommentje:
És meddig jutottál?pl beszélgetni velük(démonokkal) saját őrződémonod van?
2015. jún. 16. 23:01
 5/37 anonim ***** válasza:
86%
spirits of eridu , elysium a jos magyar fordítása. Én egyiket sem ajánlom , de a te dolgod.
2015. jún. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
26%

A "sátánizmus" is csak egy módja az ego megszelídítésének, a rituálék, a idézések, mind mind arra szolgálnak, hogy meggyőzd a tudatodat, hogy ha ezeket végigcsinálod, akkor feltörnek a zárak és sokkal többet tudsz elérni, mint egyébként.


Véleményem szerint a motor (az erő forrása) továbbra is TE vagy a folyamatban, csak így próbálod meg felhatalmazni magad arra, hogy eddig hihetetlen dolgokat tudj véghezvinni. Aztán vagy sikerül, vagy nem. Ha sikerül eléggé meggyőznöd magad arról, hogy tényleg sikeres volt a rituáléd, még kreálhatsz is magadnak egy jó kis elementált, ami belőled táplálkozik és lényegében nem ad semmi plusszt, csak téveszméket és rettegést, mert az erő forrása TE vagy és nem az általad kreált entitás. Gyönyörű kis visszacsatolás ez.


Nem ajánlom, mert fölösleges, léteznek probléma mentesebb, egyszerűbb módszerek is, amiket nyilván magadnak kell megkeresned, mert ez a Te utad.

2015. jún. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
28%

Igazából a fiúk kezdenek érdekelni téged, csak így éled ki magad. Tini vagy és keresed a személyiséged, világodat.

Javaslom, hogy nézd meg inkább a rubinvörös című filmet. Jó film. Engem mindig feltöltenek spirutálisan a fantazik, csak aztán mindig ide jövök nyers, szektpikus válaszokat írkálni.

2015. jún. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
29%
Kezd azzal, hogy csinálj a WOW-ba kemény statot magadnak, hogy lássák ez egy kemény csávó !
2015. jún. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
25%
Kerdezo? Miert hallgatsz az egodra? Ettol azt hiszed kulonb leszel?
2015. jún. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
31%

Kérdező, majd kinövöd.

Elemental, örülök, hogy te itt vagy.

2015. jún. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!