Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan tudnék magamnak egy...

Hogyan tudnék magamnak egy ilyen fajta varázs vagy mit tudom én nyakláncot szerezni?

Figyelt kérdés
Elöször is leszögezném szkeptikus vagyok! Érdekel egy ilyennek a lézetése és így akarom megtudni! Tudom hogy aki pénzért árul ilyet az nem igazi! Vagy esetleg valamivel valamit valahogy valamikor fel lehetne tölteni?

#ezotéria #mágia #varázslat!
2015. szept. 1. 20:57
 1/6 dávid19216 ***** válasza:
menj el villás bélához tart valamiféle kurzust a kristályokról
2015. szept. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Milyen fajta mit? Es minek?
2015. szept. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz, hogy bármi működjön, kell egy cél, amiért működhet. Ha csak "feltöltesz" egy nyakláncot, vagy valakit megkérsz, hogy tegye meg, az nem varázs, vagy bűvös nyaklánc, csak egy sima nyaklánc amit valaki kezelésbe vett, de félbehagyta a munkát. Nem a beletöltött energia, vagy erő, vagy nafta, vagy bármi ilyesmi adja nyaklánc különlegességét, hanem a cél, ami miatt elkészítették. A legtöbb amulettet, és talizmánt nem is szokták "feltölteni", maga az elkészítés módja, és célja teszi hatékonnyá-persze függően a készítő ismereteitől. Vannak tárgyak, amik nyersen, önmagukban is rendelkeznek a kívánt képességgel, anélkül, hogy bárki bármit tenne velük. Viszont egyszerű tárgyak mindaddig, amíg nem a megfelelő célra használják. Akkor viszont roppant hatékonyak is tudnak lenni. Nem kell feltétlenül misztikus erőket keresgélni, sok amulett és talizmán közönséges pszichológia alapján működik, és teszi ezt igen hatékonyan. Nincs olyan, hogy mágikus erő, vagy varázserő, amivel ha feltöltesz egy tárgyat, az is mágikus lesz. Amit a mágia használ, az egyszerűen csak a természet. Ismert, és kevésbé ismert. Az, hogy a pszichológia rengeteget fejlődött, és sok elemében köztudottá vált, nem jelenti, hogy ne lenne szerves része a mágikus praxisnak. Csak a megközelítés más.
2015. szept. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ilyen fajtát te nem kaphatsz.
2015. szept. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szavaidból következik, hogy kőlteni rá nem akarsz ("...aki pénzért árul ilyet az nem igazi!").

"Szerezni" két járható út: ellopod, vagy kitéped más nyakából. Remélem, ez nem célod.

Annak viszont nagyon kicsi az esélye, hogy bárki is a saját, jól bejáratott, neki már "bizonyító" nyakláncát neked ajándékozza.

Ha a pénzért vett nem az igazi (mély igazság!), honnan tudhatod, nem kókler-e aki ajándákoz neked ilyen, számára is használható akármit?

.

"..leszögezném szkeptikus vagyok!"

Ez így nem áll!

Nem szkeptikus vagy, hanem álcázott hívő.

2015. szept. 2. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nincs ingyen vacsora.
2015. szept. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!