Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mit tegyek? Segítség?!

Mit tegyek? Segítség?!

Figyelt kérdés

Sziasztok!Végső elkeseredésemben írok ide..és bevallom félve,mert a többség bolondnak fog nézni!Segítséget,tanácsot szeretnék kérni.Rólam annyit érdemes tudni,hogy kicsi gyerekkorom óta érzékelek,látok,hallok dolgokat.

Februárban költöztünk a jelenlegi lakóhelyünkre,az elmúlt néhány héttel ezelöttig nem érzékeltem semmi szokatlant itt.Bár a hátam reggelente nagyon fáj,ami napközben elmúlik...Ezt betudtam annak,hogy rossz az ágy és bizonyára azért.)

Nos egy ideje viszont határozottan úgy érzem mintha valaki bizonyos idöközönként "meglátogatna".Sokszor érzem azt mintha figyelnének.állnának a hátam mögött.

Az elmúlt napokban elkezdtek mozogni dolgok....Kinyílt a csap a konyhában.Leesett egy pohár a szárítóról.Egyszerre leesett a fém alátét a gázrózsákról.belezuhant a vágódeszka a csapba,illetve van egy lógós lakásdísz,ami elkezdett forogni....Ugyanakkor a láthatóan a kisfiam is látja (1 éves,még nem beszél)mutogat,nevetgél,követi a szemével,látszólag nem fél tölle.A kutya morog,vagy meredten figyel egy pontot.

Engem viszont a frász tör ki....Az is érdekes.hogy ezek a dolgok mindíg a konyhában történnek.illetve jellemzöen mindíg amikor este etetem-fürdetem-altatom a fiamat....a gyerekszobába mindíg hidegebb van....de ezt is megmagyaráztam azzal.hogy utólag lett a házhoz építve,betonból és nincs szigetelve.Lehetséges.hogy nem.e miatt.?Kell félnem tölle?Árthat nekünk?Olyan érzésem van mintha üzenni próbálna...hogyan jöhetnék rá hogy mit?Nem halt meg mostanában senki a családból,se senki ismerös.Miért csak most "jelentkezett2?Szellem vagy démon?Mit tegyek?Már próbálltam segítséget kérni különbözö látóktól,akik készségesen felmérték volna a terepet horribilis összegekért....Ha valaki tudna tanácsot vagy tippet adni,nagyon hálás lennék!A válaszokat előre is nagyon köszönöm



2015. okt. 4. 12:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem kell félned. Legalábbis a nem evilági cucoccoktól.
2015. okt. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Legoman ***** válasza:

Először is nyugodj meg.


Ellenőrizz mindent.

Ha legközelebb leesik valami, vagy megmozdul, akkor menj oda, és vizsgáld meg a tárgyat, hogy mitől mozdult meg.

Ha nem találsz rá sohasem logikus és ésszerű magyarázatot, és tényleg egy szellem van nálad (démon semmiképp nincs ott), akkor nem hiszem, hogy ártani szeretne, hanem pusztán csak felhívni magára figyelmet.

Legközelebb, ha lelök valamit, akkor szólj oda hozzá, hogy:

"Miért azt a tárgyat lökted le?"

Vagy

"Letudod lökni ezt a tárgyat is?" (majd tegyél ki az asztalra, egy olyat, ami nem törik el, de ha lelökné azt, akkor se ijedj meg, csak köszönd meg neki, hogy megtette.)


Megkérdezheted azt is, hogy:

"Mit szeretnél?" "Miért vagy itt?"


Vagy

"Van valami üzenni valód?"

"Meg tudsz jelenni előttem?" (ha megjelenik ne ijedj meg, mint írtam szerintem nem rossz szándékú, és nem tűnik annak, ha rossz szándékú lenne, akkor már nem hívta volna fel magára a figyelmet ilyen hamar, hanem szépen, nyugodtan és csendben lenne a házadban.


De még mindig a legjobb, amit tehetsz, ha Istenhez fohászkodsz, hogy nyugtasson meg téged, és azáltal kezdve, már csak bíznod kell abban, hogy soha nem fog veled rossz történni. Ha mégis, akkor csak erősítsd meg a hited, és rögvest jóra fordul minden. :)


Ha viszont nagyon zavar téged az ott léte a szellemnek (ha ott van), akkor kérd meg szépen, hogy menjen el, mert nagyon zavar a jelenléte.

2015. okt. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Olvass utána neten a témának. Szellem , szellem elengedés témában. Vannak olyanok akik ingyen segítenek, szellemelengedes.hu
2015. okt. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
ted be a károd a wcbe és huzzd le :)))) zsáá drog<3
2015. okt. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Valami olyasmire emlékszem, hogy Jézus nevére minden térd meghajol, Földi, Földalattlévőé. Minden szellem engedelmeskedik neki. Amikor a konyhában vagy, és már megy a hideg a hátadon, akkor mondhatod, hogy a Jézus nevében utasítalak távozz innen. Engedni fog, mert kell nekie.

Én hiszek neked, és te nekem?

Majd írj.

2015. okt. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Lunariana ***** válasza:

Jezus a keresztenyek "isten megtestesito", bun megbocsato szemelyisege. Nem hodolnak be neki a szellemek. Csak az embereknek fontos szemely.

A szellemek gyorsharagu, kihivaskedvelo , kulonleges kepesseggel rendelkezo, emberalakot felvevo elolenyek. A demonokat tisztelik (ha erdekel barkit is a demon pontos fogalma akkor kerdezze, meg csak regenyt nem akarok irni.) A szellemek a demonoknak behodolnak, az isteneke tiszilik. Luna istenno teremtmenyei.

Ha alaktalan kodpaszmat latsz akkor eltevedt lelekkel van dolgod. Ha alakkal rendelkezot latsz akkor az os (ezt is kifejthetem).

Egyiktol sem kell felned,mert artni nem arthat. Az lehet, hogy megilyeszt, de ne felj.

Amugy ez nem bolondsag amit irtal, es ertheto a felelmed. A kutya azert morog, mert ismeretlen szamara a "szellem"(teves fogalom). A gyerekek meg latjak oket, mert meg nem valtak el a totemuktol ezaltal meg a "kapu" nem zarult be.

Ha kerdesed van tudok (remelhetoleg) ilyen temaban segiteni. Az edesanyam testvere is tartott ilyesmitol, mert nalla is tortentek" furcsa" dolgok. Ne felj tolle, mert ezt o is , a gyerek is, es a kutya is erezni fogja.

2015. okt. 18. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!