Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Tényleg létezik olyan, hogy...

Tényleg létezik olyan, hogy Vámpírok egyháza?

Figyelt kérdés
Hallottam róla, de nem találtam a neten anyagot. Állítólag La Vey lánya is tagja, ezért (is) olyan híresek.

2015. okt. 8. 10:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem, ilyen egyház nem létezik. Legfeljebb amolyan hobbisátánista vámpírfan szinten. Nem komoly tömörülés.
2015. okt. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Most kaptam p. ü-ben két linket:

www.vampiretemple.com

www.vampire-church.com/

Ezeket sem szabad komolyan venni? Vagy van valami valós spirituális tapasztalatuk?

2015. okt. 8. 10:52
 3/6 anonim ***** válasza:
de létezik és én vagyok az egyházfőnök
2015. okt. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Spirituális tapasztalatuk semmiképpen. Nem lehet őket komolyan venni. A teljes szemléletük egy divatos szubkultúra egyik elágazása. Spirituális tapasztalatokért nem a sátánistákat kell keresni. Sem a vámpírokat.
2015. okt. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Akkor szerinted kiket?
2015. okt. 8. 11:01
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az mindegy szerintem kiket. Alapvetően nem kell csoport, vagy irányzat a fejlődéshez. A fejlődés egyetlen kritériuma, hogy olyan irányba próbáld, ahol nincs felső limit. A sátánizmusban, diabolizmusban, és minden olyan irányzatban, ahol az ösztönös, és alacsonyrendű Én áll középpontban, a fejlődés limitált, és hosszú távon nem tarthatók meg az eredmények. Az ember kettős természetű, és mindkét természete valódi. Az egyik az önző, és elnyomó, és törekvő, a másik nyugodt, és a szellemiség olyan irányait keresi, amihez nem kell mások fölé kerekednie. Az elsőt behatárolja, hogy mindig másokhoz fogja viszonyítani magát, és mások fölé kerekedve jut csak előre. Egy idő után elfogynak azok, akik fölé kerekedhet, és akikhez mérheti magát, itt pedig megreked. A másik irány nem méregeti magát más emberekhez, minden pillanatban önmagához méri a fejlődését, így mindig talál lehetőséget előre lépni. Szellemileg a második vonal nem zsákutca, de a hatalomért általában az elsőt szokták követni. Van átmenet a kettő között, de csak ideiglenesen. Idővel el kell dönteni, merre indul az ember, mert a szürke zóna is zsákutca önmagában, és előbb zsákutca, mint bármelyik másik irány.
2015. okt. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!