Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Vámpírok? Mit tudtok róluk?

Vámpírok? Mit tudtok róluk?

Figyelt kérdés

Mondanám,hogy hagyjátok az elembetegnek titulálásomat,bár tudom,hogy felesleges,de azért minimalizáljátok,ha lehet. Twilight-fanok és Anti-Twilightosok is kíméljenek.

És azért teszem fel 10000000000...szerre is a kérdést,hogy ha valaki esetleg hajlandó normális választ adni,valószínűleg szívesebben teszi privátban.

Információra lenne szükségem a vámpírokról.

Nagyon megköszönném,ha megosztanátok velem,amit tudtok,hogy eredményesebb legyen a kutatásom.



2013. jan. 30. 18:15
1 2 3 4 5 6 7
 1/68 anonim ***** válasza:
94%
Hát én csak annyit tudok róluk hogy nincsenek..
2013. jan. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/68 anonim ***** válasza:
63%
A szürkésfehér bőrszínű egyedeknek, (akik emberek de valószínűleg magukban hordozzák a vámpír GÉNT) nem lehet gyerekük. Csak akkor tudnám minek lesz terhes a csaj. Most itt állok egy terhes, vajúdó csajjal aki nem szülheti meg a babát bőrszíne miatt. Sims2 .... Help.
2013. jan. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/68 anonim ***** válasza:
34%
Vámpírok nem léteznek. Sőt, a mikulás, a húsvéti nyuszi, és a fogtündér sem.
2013. jan. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/68 anonim válasza:
68%
Energia vámpírok léteznek ;)
2013. jan. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/68 anonim ***** válasza:
72%
Én nem tudom hogy van ez, de az én időmben a vámpírok vért szívtak, nem pedig f*szt.
2013. jan. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/68 anonim válasza:
44%

Az első vámpírt Kainnak hívták, akit Isten azzal büntetett meg a testvére meggyilkolásáért, hogy nem mehet napra, és más emberek vérén kell élnie.


Tehát, ha van Isten vannak vámpírok is.(Mondjuk szerintem nem létezik természet feletti.)


A Twilight egy nyálas film, kiherélt vámpírokkal. Ez is magán véleményem, én az Underwold-t jobban szeretem.:)

2013. jan. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/68 A kérdező kommentje:
Köszi. Egyébként én is Underworld párti vagyok. :)
2013. jan. 30. 23:37
 8/68 anonim ***** válasza:
60%
Utolsó válaszolónak házi feladat: nyisd ki a Bibliát s nézd meg mit is ír Káin és Ábelről.
2013. jan. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/68 anonim ***** válasza:
94%

Én is kíváncsi vagyok/lennék rá hogy valóban vannak- e vámpírok vagy nem... de szerintem rengeteg olyan lény van amiről mi nem tudunk. Vannak szigetek amiket még fel sem fedeztek, vagy olyan részei a dzsungeleknek..szerintem érted mit akarok ezzel mondani :) Úgy vagyok vele, hogy istenben hisznek amikor életükbe nem látták őt, a vámpírokat sem látták és bennük meg nem :D

Az ufókról nem is beszélve.

Az a kérdésed hogy mit tudunk a vámpírokról, hibás! Mit tudunk? Semmit! Csak találgathatunk hogy vajon vannak e vagy nincsenek. Vajuk be, hogy történnek furcsa dolgok, amiket nem tudunk mi okozott. Akkor miért ne lehetnének? Bármi lehetséges! :)

2013. jan. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/68 anonim ***** válasza:

Parancsolj: [link]


[link]

2013. jan. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!