Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Aki mágiával, okkultizmussal...

Aki mágiával, okkultizmussal foglalkozik de csak tanulmányozza azt és nem használja. Az a pokolra kerül?

Figyelt kérdés

És az aki démont idéz az is erre a sorsra jut ?

Tudom ezek a kérdések hülyén hangzanak.



#kutatás #Démoidézés
2015. febr. 11. 02:37
 1/8 anonim ***** válasza:
66%

Nem, a bibliai pokol vallási kreálmány. Az okkultizmus ártó szándékú felhasználása hasonló az erőszaktevéshez, lopáshoz, gyilkossághoz és hasonló vonzattal bír az életed végén.

A démonidézés természetesen ezek közé sorolható.

Nem kerülsz pokolra, de jelentős büntetésekre, megkötésekre számíthatsz akár már ebben az életedben is.

2015. febr. 11. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
A poklot magad teremted tetteiddel,és gondolataiddal. Ez érvényes az életed időtartamára, és az életedet követő állapotra is. Nincs tartó kárhozat, mert nem lenne logikus, nem lenne értelme. De azért vannak állapotok, amiket nem kifejezetten tanácsos elérni. Aki mágiával, és okkultizmussal foglalkozik juthat ilyen helyzetbe, de ez azt jelenti, hogy valamit nagyon rosszul csinált. Ezek célja egy magasabb szintű megértés, és tudás, ha a tudás lefelé húz, akkor rossz úton jársz. A démonidézés például egy ilyen út. De azt már életedben megbánod, nem kell meghalni hozzá, vagy ilyesmi.
2015. febr. 11. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez nem így működik.

Nincs pokol csak egy ülés úgy mond ami megmondja mi lesz az energiaddal ami te vagy.

S ezek nem gonosz dolgok, mind magyarázható fizikaval s csak inteligensebbnek kell lenni hozzá.

2015. febr. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 bollocks ***** válasza:
54%
Inkább a pszichiátriára.
2015. febr. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mért kerülne? A jó ellentéte a rossz ez az univerzum rendje. Ha a Bibliában a gonoszról és riossz cselekedetekről olvasol tanulságos történetet, akkor az is megárt? Arra üt vissza a fekete mágia aki használja, mert azzal konkrétan árt másnak, ennyi. Fodrász sem leszel attól, hogy olvasol róla, vagy frizurákat nézegetsz, elég hülye a kérdés.
2015. febr. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Most én csak azt szeretném tudni, hogy mindezt honnan tudjátok ilyen biztosan? :D Szerencsére még meg se haltatok. Ha pedig szimplán véleményeket közöltök egymással, akkor a másikat ne oltsátok már le azért, mert neki is van egy. Ja és hogy én miként vélekedem: Tanulmányozni lehet mindent. Nem az a legbölcsebb aki be van fordulva és csak szigorúan egy irányba néz, hanem aki a többi irányt is ismeri, mégis ki tudta választani az ő kedvencét. Szerintem viszont a démonidézés egyáltalán nem büntetlenül hagyott dolog.(csak vélemény, még nem mondták meg nekem se halálomkor, hogy mit csináltam rosszul életem során.)Kell lennie valami büntetésnek persze, de senki nem tudhatja biztosra, hogy az most pokol vagy purgatórium, vagy hogy egyáltalán létezik e ilyesmi.
2015. márc. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem az a kérdés, hogy ki jut pokolra, hanem, hogy ki képes kikerülni a pokolból.


A pokol, mint tudjuk, a másik ember.

2015. nov. 27. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 világvége1 ***** válasza:
Aki jó, attól még, hogy fehér mágus volt, mielőtt felvette a kapcsolatot Istennel, nem kerül a pokolba. Aki démont idéz, az viszont gonosz...
2020. jún. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!