Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Miért fordulnak egyesek...

Miért fordulnak egyesek fekete mágiához? Csak karmát vonz.

Figyelt kérdés
Miért nem próbálnak fehér mágiát? Abból baj nem lehet.

2015. okt. 30. 20:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Hogy a kérdésre is válaszoljak:

Sokan fogyatékosak és nem néznek utána következményeinek. Vagy egóból bemagyarázzák maguknak, hogy nem lesz rájuk vonatkozó negatív következménye (önámítás). De általában az ilyenek úgy se viszik sokra. Karmától függetlenül is sok negatív következménye lehet a fekete mágiát végző egyénre (pl: őrület, más sötét lények bevonzása, ön- és közveszélyessé válás ha nem tudja kézben tartani a dolgokat, stb.).


Van olyan is, hogy más fekete mágusok csalják bele a leendő tanítványt a rosszba. Gyakran ezek fehér mágusoknak tüntetik fel magukat és elkezdenek kifogásokat gyártani a tanítvány helyet, hogy szép lassan a sötét oldalra tereljék. Általában józan ésszel ezt fel lehet ismerni. Láttam erre példát. :)


Én pl úgy állok hozzá az életben ha vmi nem túl szépet csinálok (mágiától függetlenül), hogy még a fejlődésem elején vagyok sok szinten (alsóbb csakrák), így képmutatás lenne makulátlanul jó szándékúnak mutatnom magam, mindig a "jóra" törekedni. Néha bizonyos rossz dolgok is hatékonyan tudják segíteni az ember spirituális fejlődését. Hála az égnek 6. csakrám elég fejlett, így azért intelligens stratégiákat találok ki magamnak a fejlődésre.


Még arra érdemes vigyázni, hogy sokan a nem túl szép szándékukat segítségként címkézik fel, hogy jobb embernek érezzék magukat, vagy csak, hogy másokkal elhitessék, de valójában kicsit gázos.


Most ennyi jutott eszembe, kérdezz nyugodtan privátban ha vmelyik része nem érthető. :)

2015. okt. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Huo, te honnan tájékozódsz ezekről?
2015. okt. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Az alap gondolatok könyvekből vannak, a kifejtett elmélet viszont tapasztalatból. Ezt láttam, ezt találtam olyan dolgok mögött, amikről első látásra nem lehetett megállapítani, szóval ezt is mondom másoknak. Amikor nem, akkor vagy megjelölöm a forrást, vagy más módon jelzem, hogy nem ez a véleményem.
2015. okt. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 homo ludensz ***** válasza:
Azok alkalmaznak olyan praktikákat akiknek nincs türelmük készség szinten elsajátítani a mágiát. Ezek az emberek hajlanak arra hogy az ott lebzselő nem tiszta erőkkel szövetséget kössenek némi gyors előmenetel reményében. A kínálat eleve negatív cselekedetre van hangolva és némi siker után már nyakig benne van. Azok használják,kihasználják és mint hasznavehetetlen rongyot félredobják. Ez sajnos több karmikus életciklusra is vonatkozik.
2015. nov. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!