Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerelmi kötés (fekete mágia)...

Szerelmi kötés (fekete mágia) Mi a hatása? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

AKI MÁR KÉSZÍTTETETT SZERELMI KÖTÉST, AZ ÍRJA LE A TAPASZTALATAIT.

Régóta gondolkozom már egy kötésen,sajnos valamiért nincs szerencsém a szerelemben.

KÖSZÖNÖM SZÉPEN! :)



2015. okt. 25. 21:11
1 2
 1/15 Missi_Key ***** válasza:
47%
cloroformmal többre mész...kb ugyan az a kettő.
2015. okt. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
44%
A kötésről annyit, hogy egy lány kötött nekem egy ujjatlan mellényt! Eszméletlenül tetszett, (A lány is és a mellény is!) de sajnos nem jött össze soha!
2015. okt. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Amarok Tonrar ***** válasza:
13%

"AKI MÁR KÉSZÍTTETETT SZERELMI KÖTÉST, AZ ÍRJA LE A TAPASZTALATAIT."


Leírom én neked az összes ilyen ember tapasztalatát könnyedén. Át lettek verve. De legalább gyorsan tapasztalható a hatása (pl ha fizettél érte, akkor nem hónapok múlva tűnik el az összeg).

2015. okt. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
60%

Hanyagold. Ne magiaval akarj kapcsolatotteremteni,rossz vege lessz. Volt egy csak aki ezt tette, bejött. A srác semmi mással nem törődött, csak vele. De munka, se szülők,se iskola..csak a csaj nyakán volt. Eleinte a csaj élvezte.de ahogy telt az idő rosszabb lett. A srác annyira szerette h nem engedte sehova nélküle, folyton mellette volt. Odegesitoen. A csak elküldte h hagyja de a srác nem ment. A csaj annyira magába fordult, v öngyilkos lett.

Tudod,az efféle magiakat nem lehet visszafordítani.

2015. okt. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
2/4 -es hozzászóló, arra válaszolj, amit kérdeznek.
2015. okt. 26. 10:19
 6/15 anonim ***** válasza:
82%
Én saját célra nem kötök, de másnak igen. Ez megfelelő válasz? Én egy valós esetet irtam le neked. De ha ez kell neked próbáld ki.
2015. okt. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
33%

Fel kell hívni a srácot külföldi emeltdíjas számon, és megmondod az illető nevét és ő majd kött neked.



https://www.youtube.com/watch?v=ZY1ROFe-mNk

2015. okt. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Úgy látom némelyikőtöknek komoly gondok lakoznak a fejében..

Szövegértés abszurd nulla.. tehát a gyengébbek kedvéért leírnám, hogy nem az ítéletekre,és a véleményekre vagyok kíváncsi !!!

A normális hozzászólóknak köszönöm.

2015. okt. 26. 18:46
 9/15 anonim ***** válasza:
79%

Valóban annyi hülye van itt aki nem hiszi el a kötéssel kapcsolatos baromságokat!

Most miért vagytok ilyenek?

Miért nem lehet egyformán hülye mindenki?

2015. okt. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
12%

A szerelmi kötéses kérdések száma egyre csak növekszik...

A lányok már csak ilyen mószerrel tudnak párt szerezni maguknak?

Egyetlen szerencse, hogy én védve vagyok az ilyen mágiák ellen. Szóval csak próbálkozzatok lányok! ;)

2015. okt. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!