Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » A "hívj fel" mágia működik?

A "hívj fel" mágia működik?

Figyelt kérdés
Több oldalon is olvastam róla és érdekelne ,hogy működik-e, van e valakinek valamilyen tapasztalata. Trollok kíméljenek ;)

2015. dec. 15. 20:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha gyakorlott agykontrollos vagy, akkor szubjektív üzenettel (elsősorban ellazult állapotban) tudsz másoknak telepatikusan üzenni. Háromujj technikával akár nappal, éber tudatállapotban pl a villamoson is bejöhet.
2015. dec. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Legoman ***** válasza:

Én is olvastam már róla, de szerintem hülyeség.

Az első válaszolóval, viszont egyetértek. :)

2015. dec. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 homo ludensz ***** válasza:

Mondjuk ha nem szeretsz ebben a süllyedt világban olvasgatni akkor keress színvonalasabb oldalt./előttem szóló/

A kérdésre az én válaszom: csendben leülsz,hagyod a gondolataidat továbbmenni és csak az üzenetre és a személyre összpontosítasz.Rövid,tömör legyen és lényegre törő. Félhangosan ki is mondhatod ha olyan helyen vagy.

A célszemély este lefekszik pihenni és megritkulnak a gondolatai,nos ekkor tudatosul benne hogy téged már fel kellene hívni.

2015. dec. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Kedves második, ez az én látásmódom , attól ,hogy foglalkoztat valami amit te ostobaságnak tartassz még kétlem ,hogy hülye lennék.
2015. dec. 17. 23:09
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen, jó dolog az internet, viszont sajnos nincs semmi szabályozás, így mindenféle színű szagú hülyeség szabadon áramolhat. Mindig is sok buta ember volt, csak régen magukban tartották a baromságaikat, illetve csak egy szűk körben tudták terjeszteni, de most nincs kontroll.

A kérdésre pedig kérdéssel válaszolnék: miért akarod felhívatni magad, ha ennyire beszélni akarsz a másik emberrel, nem lenne egyszerűbb, ha te hívod fel? És akkor nem kell semmi mágiavarázslat, igaz, némi pénzt fizetni kell a telefontársaságnak, de akinek van internetje, annak ez sem lehet akkora érvágás.

2015. dec. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 homo ludensz ***** válasza:

Nem az volt a kérdés hogy van e interneted vagy telefonod ezt üres fejben is lehet tartani s még néhány telefonszámot is.

Ebben a rovatban más dolgokról is szó eshet.

2015. dec. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!