Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mi az alapja a mágiának,...

Mi az alapja a mágiának, hogyan működik például egy rontás le vétele vagy egy szerelmi kötés? Csak úgy nagy vonalakban el tudná magyarázni valaki? HÍVŐK ÉS HOZZÁ ÉRTŐK VÁLASZÁT VÁROM!

Figyelt kérdés

2015. máj. 17. 13:48
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
27%

Ha tudni fogod, hogy rontások közül csak a gyomorrontás létezik, nem akarsz nemlétező akármit levetetni/levenni!

Ha tudod, hogy nincs rontás, de találsz nálad jóval hiszékenyebbeket/butábbakat, a nem létező rontás levételével jó életmódot tudsz biztosítani magadnak, függetlenül attól, hogy azt paraszti naelven "csalás"-nak nevezik!

2015. máj. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
48%
A mágia egy bűvésztrükk, a rontás pedig szimplán egy babona. Szerelem kötést pedig azok szoktak csinálni, akik kétségbe vannak esve. De a túlzott akarásnak nyögés a vége!
2015. máj. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
62%
Létezik mágia.
2015. máj. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem ne csinálj ilyeneket
2015. máj. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
58%
Magas szintű immateriális tudomány az alapja, interdimenzionális fizika, amelyet még ma nem értenek a tudósok.
2015. máj. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Magas szintű immateriális tudomány az alapja, interdimenzionális fizika. Oké, de azon kívül hogy én is értsem?
2015. máj. 17. 19:27
 7/23 anonim ***** válasza:
9%

Nincs ezen semmi interizé dimenziózni való.

Alapból kétféle ember létezik:

-Van az aki meg szeretne szerezni valakit magának aki tetszik,és hiszi,hogy ilyen mágiával lehet.(ők azok akik kevésbé hiszik,viszont optimistábbak)

-Van a másik,akit otthagytak,el van keseredve,és hiszi,hogy ezzel visszakaphatja azt aki otthagyta.(ez a rosszabb,reménytelenebb eset,ami előbb-utóbb csalódással szokott végződni.)


Az egésznek a lényege a pszichológia,vagyis elhitetik veled,hogy természetfeletti erőkre hivatkozva a csoda létezik.Én leginkább a hipnotizáláshoz hasonlítanám,csak ez éber állapotban történik a saját akaratodból.

2015. máj. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
43%
Hozzáértő vagyok. Ezek a dolgok nem léteznek, nem működnek. Babonákon és hibás gondolkodáson alapulnak. Foglalkozz valós dolgokkal, ezekkel csak az idődet fecsérled, felelőtlen és rössz döntéseket hozol.
2015. máj. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Kösz hogy meg mondod mivel foglalkozzak meg mivel ne. Kicsit se vagy pofátlan.
2015. máj. 18. 14:41
 10/23 A kérdező kommentje:
Az hogy szépen le írja valaki hogy létezik aki hisz meg aki nem és stb, egyértelműen nem hozzá értés, ezzel mindenki tisztában van akinek van egy minimális agy kapacitása. Szerintem ne pocsékoljátok az energiátokat arra hogy ilyen válaszokkal bombáztok, mert nem erre vagyok kíváncsi.
2015. máj. 18. 14:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!