Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogy kezdjek neki a boszorkány...

Hogy kezdjek neki a boszorkányságnak mágiának?

Figyelt kérdés
esetleg vannak ilyen könyvek amikből megtanulhatnám ezeket?

2015. dec. 18. 21:48
 1/9 anonim ***** válasza:
38%
Egy kezdő boszorkánnyal beszélsz!Mármint én nem olyan rég kezdtem.Először is meg kell tanulnod a föld a víz és a tükör mágiát(pl.internet,konyvek),aztán ha akarsz átkokat.Öszpontosítanod kell a dologra amit akarsz és nagyon nagy koncentráció kell hozzá.Koncentrálnod kell arra amit akarsz.Ha magad elé teszed a kezed,és nézni kezded fekete vagy fehér lesz körülötte akkor látod az aurád.Tőlem kérdezhetsz még!
2015. dec. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem először azzal kezd, hogy ráülsz a seprűre.
2015. dec. 19. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Legoman ***** válasza:

A boszorkányság egy vallás, és nem csak a mágiából áll.

Keresned kell ilyen gyülekezeteket, ahol megtanítanak téged ezekre.

2015. dec. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha nem jelentkezte még kialakulóban lévő (esetleg még nem kontrollálható) erőid, akkor sehogy. Az önbecsapáson kívül semmi mást nem érsz el.
2015. dec. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

sehogy. utánozni valamit ami nem te vagy felesleges.

De engem nem fog zavarni hogy próbálkozol. Majd feladod.


Vagy boszorka vagy nem. Ha netalántán tényleg az volnál arról már tudnál.


A boszorkáknak nagyon jellegzetes kisugárzásuk aki érzékeny rá az pikk-pakk megérzni a szunnyadót is.

2015. dec. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat ez szomorú hát akkor kénytelen vagyok úgy élni hogy nem vagyok az
2015. dec. 20. 19:40
 7/9 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező: bárkiből lehet "boszorkány/mágus" (bár én okkultistát szeretek mondani).


Először is azzal kell tisztában lenned, hogy a mágiának nagyon sokféle típusa, módja, paradigmája van. Vannak klasszikus stílusok, mint a hermetikus mágia, a taoista mágia, az omnyodo vagy a Vodoun. Aztán vannak kissé modernebb mágiák mint a Wicca (ami egyébként valóban egy vallás is) boszorkányság, és vannak posztmodern stílusok is, mint a káosz mágia.


Én erősen a káosz mágiát javaslom, mivel az a legrugalmasabb stílus, gyakorlatilag bármilyen eszmét vagy szimbólumrendszert használhatsz benne, mert a hangsúly a Hit Mint Eszköz elven van.


Kezdésként olvasd el a Liber Nullt és a Psychonautot.

Ezen a linken éred el: [link]

2015. dec. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha boszorkány nem vagy, legalább bö bö bű bájos legyél!

Inkább természettudományokat olvass! Mert ha azt hiszed, hogy a hagyma megpucolódik, felaprítódik, mert ráparancsolsz, akkor arra hiába szenteled az életed.

2016. márc. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szia! Kb 4-5 éve foglalkozom boszorkánysággal. Fontos tudni hogy ez nem pricc pracc prucc hanem közelebb kerülni a földi és az égi energiákhoz. Mentor kell neked hisz ők tudnak a legjobban bánni a diákokkal
2022. nov. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!