Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ouija táblával/Beszélő tábláva...

Ouija táblával/Beszélő táblával volt már valakinak valamilyen tapasztalata?

Figyelt kérdés

A neten véletlenül találtam rá erre a tárgyra, utánaolvastam és sok helyen azt írták, hogy nagyon veszélyes, mivel könnyen be lehet vele vonzani az ártó szellemeket, egyesek szerint viszont teljesen biztonságos. Én magam nem szeretném kipróbálni viszont nagyon kíváncsi lennék azok tapasztalataira akik már használtak ilyen tárgyat/és vagy esetleg jártasak az efféle dolgokban.

A válaszokat előre is köszönöm:)



2015. dec. 27. 17:16
 1/4 anonim ***** válasza:
38%

Én mindem hétvégén a halott nagyszüleimmel beszélek rajta .

A többi jedi nem fogadja jól mert senkink és semmink nem lehet amihez vagy akihez ködödést érzünk . A macskám amit elvittek az űrlények azal nem tudok kapcsolatba lépni azaz él és remélhetőleg nem boncolták fel .

2015. dec. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%
Egy pár éve tortént ujévkor, hogy egy pár barátommal kiprobáltuk. Mi magunk készitettunk táblát (mert lehet ugy is). A szobában egy diszkogomb-szeruség világitott, hogy ne legyen teljesen világos és sotét sem. Probáltuk egyszer - kétszer - háromszor, de semmi sem tortént. De nem hagytuk abba, még probálkoztunk, és egyszer a mi kis világitásunk kialudt. Mondta a gyerek aki értett az ilyen dolgokhoz, hogy ne ijedjunk meg, mardjunk egyutt. Ez egy jel lehetett, hogy itt van. Kérdezőskodott, de a "szellem" nem válaszolt. Ráhangolodtunk, koncentráltunk, de semmi sem tortént hosszu percekig. Ezután, hogy lehet, hogy még sincs ett senki, végetvettunk a szeánsznak. A lámpa ujra felgyulladt. szerintem ott volt, csak nem akart válaszolni, az a fény kialvás nem véletlen volt. Gondolj bele: bulizol meg minden a kis diszkokgomb jol mukodik, a tábla használatakor meg hirtelen kialszik... pont ott és pont akkor a csondes szobában "romlik el", és nem ott, ahol buliztunk és folyton hozzá értunk.
2015. dec. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Missi_Key ***** válasza:

Szerintem lazán használhatnák pszichológusok terápiás céllal...

Merthát ugye az idéző alanyok is ráteszik a kezüket aztán vagy trollkodásból, de lehet akár tudat alatt is valaki előbb utóbb bemozdítja...

2015. dec. 28. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
75%
Egyedül senki NE csinálja + Mihály Arkangyalt mindig kérni kell, hogy védje a csatornát.
2015. dec. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!