Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Sátánisták! Írnátok a beavatás...

Sátánisták! Írnátok a beavatásokról?

Figyelt kérdés

2015. dec. 30. 22:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
17%
Íme egy beavatotttól. Mielőtt megőltéka rendezőt, mert leleplezte a titkukat https://www.youtube.com/watch?v=3Rbobv-ZV84
2016. jan. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
46%
Nos, az úgy történt, hogy egyszer mentünk a barátaimmal az utcán, egyszer csak ránk ugrottak meztelen, csokiba mártott vénemberek és beráncigáltak a föld alá minket. Megkérdezték, hogy hiszünk e a húsvéti nyusziban és mivel azt mondtuk, igen, beengedtek. Aztán minket is lecsupaszítottak és bedugtak egy láda csoki közé, majd felgyújtották a ládákat és ha túlélted, akkor csokis, meztelen sátánisták lettünk, de lehet hogy ez csak a húsvéti nyúl kedvelő sátánista csoport, illetve politikai párt amit kitiltottak a gyűlésekről (tehát HNyKSCsIPPAKTAGY). Meg megígértették velünk hogy csak a húsvéti nyúl kedvelőeknek mondjuk el.
2016. jan. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Hova tűntek el az igazi sátánisták?
2016. jan. 5. 22:00
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Én még nem köteleztem el magam Sátánnak hivatalos úton, bár hiszek benne, de még úgy érzem ahhoz tanulnom kell rengeteg dolgot (mind a spirituális világra, mind a művelődésre értem), hogy méltó legyek hozzá.

A folyamat a következő:

Ha a formalitást követi valaki, akkor szüksége van egy teljesen üres lapra, egy száraz pálcikára, tollra, bármilyen vékony dologra, egy gyertyára (fekete, kék vagy vörös, mert ezek Sátán színei, de megérti, ha csak egy átlagos fehér gyertyával teszed, mert mint mondtam, ez csak formalitás) és egy éles tű vagy penge.

Úgy kell megtenni, hogy a papírra leírja valaki akár saját érzelmei által kreált szavakkal, akár Sátán prédikátorai által diktált szavakkal, amit Sátán iránt érez, hogy miért teszi amit tesz, és hasonlókat, fontos, hogy a rituálé közben a személy természetesen tiszteletet érezzen Sátán iránt, és ne félelmet, és maximálisan megbízzon benne, hogy ezzel valóban jót cselekszik.

A helyszín teljesen mindegy, lehet ez a saját szobád, egy elhagyatott helyiség, bármi, ahol kényelmesen érzi magát az illető. Nem kell Pentagrammákat festeni a falra, nem kell fordított keresztet kitenni és egyéb baromságokat amiket a keresztény/Sátán nevét bemocskoló filmekben látsz. A lényeg, hogy sötét legyen, és az egyetlen fény a gyertya lángja legyen.

Miután leírtad ceruzával, tollal, bármilyen eszközzel a szöveget, amit említettem, a bal kezeden lévő mutatóujjadat megbököd a tűvel/megvágod a pengével, és vért csepegtetsz a papírra, majd aláírod azzal a pálcikával vagy valamivel amit mondtam. A vér vagy a seb mennyisége nem fontos, amint mondtam, ez csak formalitás.

A szöveget felolvasod hangosan vagy magadban, majd a gyertya fölé helyezed a lapot és elégeted. Sokan meditálnak addig, amíg a gyertya teljesen ki nem alszik, elvileg ekkor a hatása is nagyobb.

Semmit és senkit sem kell feláldozni sem ennél a szertartásnál, sem másiknál, amely vallás ezt teszi az nem Sátánizmus, hanem Ördög/Gonosz imádó nagyobbrészt, de nem csak azok a vallások teszik ezt természetesen, hiszen több millió vallás létezik.

Meg lehet oldani úgy is, hogy nem tesz az ember semmilyen szertartást, csak pl: meditáció közben elhatározza és elmondja Sátánnak vagy hasonlók, de én ezt nem tartom tisztességesnek, a szertartás a tisztelet és az elkötelezettség kifejezése, ezért jó ezt választani a másik fölött.

Remélem segítettem a válasszal, és bocsi, ha regény méretűre sikeredett. :)

2016. jan. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

[link]


A Spirituális Sátánizmus beavatási szertartása, ez közvetlen fordítása a vallás anyaoldaláról a Joy of Satan-ról.

2016. jan. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2016. jan. 7. 11:56
 17/17 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Én a Spirits Of Eridu oldalról csináltam meg, de ez csak a formalitás miatt van. Inkább a szívemben döntöttem.

Üdv

2017. jan. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!