Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » A sátánisták imádkoznak...

A sátánisták imádkoznak Sátánhoz? Itt vannak sátánisták? Írjátok már le hogy milyen nézeteitek vannak, hogyan gyakoroljátok a vallásotokat, az is érdekel hogy hány évesek vagytok és hány évesek voltatk amikor elköteleztetétek magatokat Sátán mellett

Figyelt kérdés
Köszönöm szépen a válaszokat :)

2015. dec. 17. 20:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
73%

Mivel LaVey-t is feltüntetted a témáid közt így elárulom, hogy a válasz nem, a sátánisták nem is hisznek egy tényleges Sátánban, csupán egy szimbólum számukra. Úgyhogy nem, nem imádkoznak senkihez sem.

Persze vannak más, magukat sátánistának mondó idióták, akiknek mások az elképzelései és a szokásai, de a LaVey által alapított Church of Satan-re ez áll.

2015. dec. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
21%
Sátán! Kivagy a pokolban! Szenteltessék meg a te Neved, Jöjjön el a te világod! S' legyen meg a te akaratod! (stb) ΔMΞN 666!
2015. dec. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
13%
A sátán egy gonosz kis játékszer, ami idővel visszaüt, és akkor nincs menekvés. Nézd meg a paranormalt és érteni fogod miről beszélek. Ha tudni akarod a sztori nem áll messze a valóságtól, aki a sátánnal cimborál a végén mindig megjárja.
2015. dec. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Missi_Key ***** válasza:
0%

off:

paranormal? ..mint paranormal activity, vagy van külön ilyen film is?....

2015. dec. 18. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
68%

Kérdező:

Én Spirituális Sátánista vagyok, ez a vallás jóval a kereszténység előtt volt(persze nem ilyen néven). Nem imádkozunk Sátánhoz, beszélgetünk vele meditáció közben, kérhetünk Tőle bizonyos dolgokat, de azt akarja, hogy saját erőnkből képesek legyünk megoldani gondjainkat. Megtagadjuk a keresztény istent és Jézust is, a pogány vallásokat és isteneket viszont tiszteljük, mi több, sokban hiszünk is.

Én meditációval próbálom fejleszteni a spirituális energiámat (lelkemet), mert még közel sem vagyok méltó, sem alkalmas a többi szertartásra, lélekerősítő gyakorlatra. Remélem ez a válasz segített! :)


1-es válaszoló:

Olyan vicces, hogy azt gondolod, LaVey Sátánizmusán kívül nincs élet. :) Ő az egyik legmodernebb felfogású 'vallás' kitalálója, amit Sátánizmusnak nevez, de nem az. Szóval ironikus, hogy azokat hívod idiótának, akik nem LaVey Sátánizmusát követik, én is rajta keresztül ismerkedtem meg a Sátánizmussal, de az eredeti Sátánizmustól nagyon messze áll.

2016. jan. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Titkosnevű Úr!


Ki létezel mennyben és pokolban, égen és földön; szenteltessék meg a te neved a szellem tiszta tüzével (a felajánlás oltárán)!

Taníts minket a Te útaidra és juttass el bennünket a régiekét meghaladó tudáshoz, bölcsességhez és ismerethez!

Add nékünk erőfeszítéseink jutalmaként a tudás és élet fájának gyümölcseit, a Korona ragyogásában, így újra azok leszünk, akik a kezdet kezdetén voltunk.

Néked szentelvén magunkat, Véled egy úton járván, újra birtokba vesszük a magasságokat és bejárjuk teremtésed mélységeit, mert ez a mi szövetség tüzében megszentelt akaratunk.


Mindörökkön örökké a törvény ez legyen! Ámen.


--=(((Megkötve a szövetség, a földön és az egekben.)))=--

2016. jan. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
20%
A LaVey féle sátánizmus a barbároknak való barbár kultusz.
2016. jan. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

7-es válaszoló:

Ismered egyáltalán a 'vallást'? Mitől lenne barbár kultusz? Semmi erőszak nincs benne, sőt megtiltja azt. Én nem azt vallom ne érts félre, de ezt most nagyon nem értem, hogy miért is lenne az. Megköszönném, ha kifejtenéd.

2016. jan. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
50%
A LaVey féle sátánizmust nem igazán ismerem, a kevés adat alapján, amivel rendelkezem róla, egy elég felszínes pozőrködésnek tűnik és úgy látom, hogy dugig van profán elemekkel.
2016. febr. 3. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

A Spirituális Sátánizmus ki van dolgozva a Magnum Opus-ig, tehát ott már van valami (amin el lehet indulni).

...

Egy LaVey követő blogot olvastam, (magyarul, magyar nyelvűt), az elég limonádé volt. (Nem tartalmazott semmi említésre méltó adatot.)

2016. febr. 3. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!