Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Milyen jó célokra lehet...

Milyen jó célokra lehet használni a hipnózist?

Figyelt kérdés

2016. jan. 8. 14:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Pszichés betegségek eredetének feltárása, és az ezekből adódó feszültségek, hibásan berögzült sémák feloldása. Ezek a fő felhasználási területei.
2016. jan. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Spilerke ***** válasza:
100%
Pszichés betegségek, fóbiákra, tudatalatti feltárása stb.
2016. jan. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi!

Gondolom azért nem veszélytelen dolog!

2016. jan. 8. 14:29
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A valóban veszélyes dolgoknak az elme ellenáll hipnózisban. Nagyon beteg elme kell ahhoz, hogy extrém dolgokra rá lehessen venni a tulajt. Ugyanakkor a hipnoterapeutának azt is tudnia kell, hogy egy pszichés blokkot szabad e feltárnia. Gyakran nagyobb kárt okozna, mint hasznot.
2016. jan. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Spilerke ***** válasza:
100%
Nem. Szerintem ez egy teljesen veszélytelen dolog. Sőt van amikor saját magad hipnotizálod, és még tudatában sem vagy, hogy önhipnózist végzel saját magadon. Ez történik amikor belemerülsz egy filmbe, játszol egy játékon, vagy csak valamivel elfoglalod magad. Elmerülsz a saját kis világodban. Engem még egyszer sem hipnotizáltak, de gondolom csak akkor lehet ez veszélyes, ha olyasvalamire próbálnak rávenni, amit te nem akarsz. De gondolom nem akarják veled megöletni a miniszterelnököt vagy ilyesmi. Viszont szerintem az ilyen befolyás kivitelezhetetlen. Szerintem mindig beleegyezés kell.
2016. jan. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Spilerke ***** válasza:
100%
Szerintem a pszichés blokkokat muszáj feltörni és szembenézni velük, mert ezek belülről emésztik az embert. Amikor ezeket elnyomod magadban mindig egy kis törést okoznak benned, és csak az lehet az egészséges elme, aki képes ezekkel szembenézni és elfogadni, hogy igen ez meg ez történt veled, de muszáj velük szembenézni túllépni rajtuk, esetleg együtt élni velük, mert az élet megy tovább. Ha ezeket elnyomod magadban a problémák ettől nem fognak megszűnni. Ugyanúgy ott lesznek veled.
2016. jan. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
hipnozis tud segiteni pl a dohanyzas abbahagyasan is es egyeb mas helyeken is
2016. jan. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!