Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Létezik a Mágia? Ha igen hogy...

Betti000000nuku kérdése:

Létezik a Mágia? Ha igen hogy kell eldönteni hogy milyen mágiát tudok használni? És a legfontosabb hogy kell felhasználni? Persze pozitív célokra

Figyelt kérdés
Nem értem az egészet elő szeretném hívni a mágiámat de nem tudom hogy kel használni és azt se hogy mi a mágiám segítsetek a "nem létezik a mágia" szöveget nem fogadom !

2014. aug. 15. 21:29
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
46%
Nem létezik.
2014. aug. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
"nem létezik a mágia" szöveget nem fogadom!
2014. aug. 15. 21:34
 3/31 anonim ***** válasza:
Őőőőő... nézz utána neten. Vica vallásnál szerintem találsz róla dolgokat, az ebben a vallásban ismereteseket kérdezd!:)
2014. aug. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
32%

A kérdező kommentje:


"nem létezik a mágia" szöveget nem fogadom!


Ez esetben jelentem a kérdésed, mert trollkodsz.


Ezt írod: Létezik a Mágia? Erre lehetséges válasz: igen és nem. A nem az egyetlen helyes válasz.

2014. aug. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem létezik, de a saját érdekedben mondom, hogy ne próbálkozz ilyenekkel, nem egy ember került már intézetbe, azért mert nem tudta mibe vág bele.

És te sem tudod.

Ha ezen az oldalon kérdezgetsz ilyet abból is látszik hogy nem vagy érett, és a neved is az éretlenségedre utal.

2014. aug. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Oké bocsi hogy félreírtam és ha nektek attól jobb hogy jelentitek akkor jelentsétek megkérdezem máshol én csak azt akartam tudni hogy nekem milyen van és hogy kell használni!
2014. aug. 15. 21:59
 7/31 anonim ***** válasza:

Nem érted hogy ne próbálkozz vele?!

Beleőrülsz!

Kicsi vagy még ehhez és éretlen.

2014. aug. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Honnan tudod hány éves vagyok? xdd
2014. aug. 15. 22:04
 9/31 anonim ***** válasza:

Lehet látni...

Az xdd nem a felnőttek által használt jelzések egyike, a gyerekek használják.

A kérdésed megfogalmazásán is látszik hogy nem vagy több 15-nél

2014. aug. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:

Nem tudod, hogy egyáltalán benned megvan-e a képesség, mégis csak az "igen" választ vagy hajlandó elfogadni.

Akarod, hogy mindenki helyeseljen?

.

Pozitív dologra nem tudod a mágiát használni, még ha létezik is. Azzal ugyanis kéretlenül és beleegyezése nélkül beleavatkozol más életébe.

.

Ettől viszont nem kell félni, mert a mágia (a varázslás "tudománya") nem létezik.

Voltak/vannak, akik nem hiszik el nemlétét, erővel használni akarják, a középkorban is sokan belezakkantak.

2014. aug. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!