Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogy lehet eladni a lelkem és...

Hogy lehet eladni a lelkem és kívánságokat kapni érte vagy ez hogy megy csak egyet vagy többet is kívánhatok?

Figyelt kérdés
Van ennek valami valóság alapja hogy működik ez a sátánnak adom el a lelkem vagy másnak is el lehet ?

#kívánság #lélekeladás
2016. jan. 30. 18:51
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Senki sem tud mindent, és ezalól mi sem vagyunk kivételek.
2016. jan. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Nekem is csak feltételezéseim vannak. De próbálom úgy eladni magam, mintha tudnám.
2016. jan. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Mondjuk úgy, sehogy! Nem úgy mint a filmekben, ehhez mágia ismeret kell, csak az első hozzá szóló elfelejtett egy nagyon fontos dolgok, főleg 2 fajta mágia létezik: az eszközt használó és az eszköz használat nélküli! Míg az egyik idéz és külső segítségért folyamodik, addig a másik a saját maga erejét próbálja meg hasznosítani. De eleve, ha valaki úgy gondolja, az az élet ha tömve van a zsebe egy galaktikus mértékben fikarcnyi kis ideig élő állam bácsi által nyomott kis "papír pénztől" akkor ott van a gond! :)

Az élet nem erről szól! Ne foglalkozzon vele az, aki alapjában nem tudja felfogni a dolgokat! DE ha óhajt vele foglalkozni, akkor azok bezony több életen át tartó tanulással és egyéb dologgal jár! :)

Nem kötözködni szeretnék, csak jobb ha tudja a kedves kérdező a teljes képet! :)

2016. jan. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
igazság szerint csak érdekelt a téma nem vonz a démoni világ vagy a démoni erők... meg a lelkem se adnám el mert az amit kapnék érte nem lenne az amire vágyom.
2016. jan. 30. 23:18
 15/23 A kérdező kommentje:
bár lehet a nem érdekel nem pontos megfogalmazás mert sokat gondolkodok ilyesfajta dolgokon érdekel is valamilyen szinted de nem azért mert gonosz vagyok hanem mert számomra ez olyan nem is tudom megfogalmazni igazán :o
2016. jan. 30. 23:22
 16/23 A kérdező kommentje:
a lényeg hogy nem azért kérdeztem mert eladnám a lelkem :)
2016. jan. 30. 23:23
 17/23 anonim ***** válasza:
70%
Tedd fel vaterára!
2016. jan. 31. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

22:17


57% válaszíró!


"csak az első hozzá szóló elfelejtett egy nagyon fontos dolgok, főleg 2 fajta mágia létezik: az eszközt használó és az eszköz használat nélküli! Míg az egyik idéz és külső segítségért folyamodik, addig a másik a saját maga erejét próbálja meg hasznosítani. "


nem olvastad el elég részletesen amit írtam, ott van benne a sorok között ez, csak nem láttad:

"Én az alsóbb szintű mágia alapjait ismertetem itt, van egy felsőbb szintű, annak megismerése több életet is igénybe vehet egy adott reinkarnációs ciklusban, aki ismeri, az meg is őrzi magának, mert ez a tudás belülről fakad, már nem könyvekből elsajátítható. "


Középen van írásban.


Köszönöm a leveleket, de nem áll módomban segíteni, senkinek.

Ami tudást megszereztem, magamnak szereztem, továbbadni nem akarom, senkinek.

Az írásom célja az volt, hogy akit érdekel a téma,képet kapjon arról, hogy igen, van aki használ ilyen fajta tudást, célokat is el lehet érni vele, de megosztani nem fogom.

Ez csak ízelítő volt, akit érdekel, rászán az életéből rengeteg időt, és elsajátítja, ha tudja.

És még egyszer.

Ez egy alsóbb szintű mágikus rituálé nem részletekbe menő ismertetése volt.

Van egy másik fajta, felsőbb mágia, ami, ahogy feljebb valaki írta, az egyén saját belső tudásán alapszik, erről aztán végképp nem akarok semmiféle tájékoztatást adni.

2016. jan. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
57%
Egy lelket nem lehet eladni. Vagy vigyázol rá vagy nem. Ha nem, 'meghalsz'.
2016. jan. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
és te honnan szerezted az infókat gondolom valahonnan vagy valakitől nem magadtól de akkor minden ezt is köszönöm hogy ennyit írtál!!!
2016. jan. 31. 21:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!