Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Létezik ilyen? Vagy én vagyok...

Létezik ilyen? Vagy én vagyok ennyire nemnormális? :\

Figyelt kérdés

Nem tudtam,hogy hova kellene tennem ezt a kérdést,így ide került.

Néhány hónappal ezelőtt elkezdtem megérezni dolgokat. Például,hogy minden előzmény nélkül én megyek ki a táblához felelni,vagy a tanár engem szólít. Amikor ilyeneket érzek,az érzés előtt ideges vagyok,aztán az érzés pedig valamilyen nagyon furcsa nyugodtság.

A vizsgám előtt is volt egy megérzésem. Az ellenőrzőmre néztem,ahova már beírtuk,hogy vizsga,de jegy még nem volt,hiszen még a vizsga sem zajlott le. Letekintettem még a vizsga előtt az ellenőrzőmre,és azt láttam,hogy egy háromnegyed jegy van beleírva. Aztán megláttam egy hármast a háromnegyed helyén. Nagyon megijedtem. Aztán eltűnt. A vizsgám valóban hármas lett,méghozzá 75%-os,négyes és hármas között. Megjegyzem,full ötös tanulónak.

Gyakran vannak ilyen megérzéseim. De ez nem minden.

Néha elkapnak régi érzések a múltból vagy a jövőből. Néha képek a jövőből, vagy illatok és érzések a múltból. Néha nagyon szíven üt egy régi érzés,vagy egy kép az elkövetkezendő időből. Telibe talál,és ilyenkor paranormálisnak érzem magam.

Mi lehet ez??



#paranormális #jövőből
2016. febr. 6. 10:24
 1/10 anonim ***** válasza:
30%
Semmit nem jelent. Túlbonyolítod.
2016. febr. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Ha nem tudod tudatosan irányítani, akkor igazából nem sokat. Ilyen megérzései sok embernek vannak. De ezzel még nem sokat lehet kezdeni.
2016. febr. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
33%
Éjjel meglátogat egy loú. Ne félj, nem fog bántani. Vagy igen.
2016. febr. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
Boszorkány! Égessük meg!
2016. febr. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Fleurr ***** válasza:

Ma már nem égetünk boszorkányt, csak kiközösítjük vagy messziről kerüljük őket. Egyes kulturákban meg tisztelik.

Ha nem figyelsz rájuk egy idő után abbamarad. Nálam bevált. Van mikor valamit nagyon akarsz, akkor megtörténik. Velem is volt már, hogy több alkalommal se feleltettek, mert erősen koncentráltam h ne engem válasszon.

Tehát szerintem nincs benne semmi természetfeletti. Bárki ha ügyes, észrevehet kissebb jeleket, mindenhol.

Vagy figyelsz rájuk vagy nem, ezt te döntöd el. Sok emberrel történnek ilyen dolgok. Ott van pl a "dejavu" jelenség.

2016. febr. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Fish1 ***** válasza:
Megérzései minden embernek vannak, szóval igazából semmi extra. Az elején még érdekes, aztán később hozzászoksz.
2016. febr. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Vigyázz ,gyerek!

Okout dógók ezek!


Üdv: Németh Sándor

2016. febr. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nyugi ezzel nem vagy egyedül. Nekem is vannak ilyen megérzéseim. Pl. mivel nyolcadikos vagyok az oszim kitalálta, hogy hetesével fog minket küldeni a suli pszichológushoz. Aznap reggel megéreztem, hogy engem is fog küldeni és így is lett. Vagy pl. volt már olyan, hogy azt éreztem fogok valakivel beszélni akit egész nap nem láttam, este mégis beszéltem vele.

És még sok ilyent tudnák mondani, szóval nem hiszem, hogy baj lenne veled, mert ha igen akkor velem is XD

Na jó viccet félretéve, ez szerintem normális, ha pedig zavar akkor egyszerűen hagyd figyelmen kívül.

2016. febr. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Aznap reggel megéreztem, hogy engem is fog küldeni és így is lett."

És ha nem így lett volna, akkor csak arra emlékeznél hogy milyen jól megúsztad azt a napot.


"éreztem fogok valakivel beszélni akit egész nap nem láttam, este mégis beszéltem vele."

És ha nem beszélgettél volna vele, az egészet elfelejted.


Az emberi agy úgy működik hogy a vélt összefüggéseket keresi és ami végül nem történik meg azt elfelejti, mivel felesleges. Megérzés nincs, csak az ember azokat vélt összefüggéseket amik véletlenül beteljesülnek jobban megjegyzi. Ennyi. A Kérdezővel is ez van, csak neki élénkebb a képzelete.

2016. febr. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 saringan61 válasza:
Ehez hasonló dolgaim nekem is vannak! Csak kicsit intenzivebb mert álmaimban is elő törnek néha néha.... Nem mindig jó mert néha a rossz dolgokat is lehet látni, érezni de akár egy párkapcsolatban akár munkába is jól jöhet! Igen ha gyakran előfordul akkor nem vagy hétköznapi főleg ha olyan dolgokat is megerzel ami nem veled hanem az egyik csalådtagoddal kapcsolatos.... Ja mèg valami ezt nem lehet el nyomni mert magåtól jön és próbálj meg vigyázni mert ez azt jelenti fogèkony vagy a termèszet feletti golgokra!
2016. júl. 16. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!