Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért nem hagy békén? Másoknak...

Miért nem hagy békén? Másoknak a bátyja is ennyire nemnormális? 13/L

Figyelt kérdés
Ha nincs otthon senki vagy senki nem látja teljesen normális,tök jól elhülyéskedünk! Viszont ha mondjuk ott vannak a haverjai(a bátyám 17 éves)teljesen megőrül! teljesen lekezelőn és undokan beszél velem!a hülye barátjai meg láthatólag jót szórakoznak ezen az egészen!de ha hozzám jön el egy barátom akkor is folyton piszkál!tiszta nemnormális..szeretem meg minden de néha tényleg túlzásokba esik!

2014. júl. 11. 12:11
 1/9 anonim ***** válasza:
85%

Ha a haverjai is ott vannak,csak menőzik és le se szar,h ne gondolják azt,h ő foglalkozik a húgával.....és ne csesztessék ez miatt:)

De am szeret csak nem akarja,h a haverjai lássák,h szeret és h jól el van Veled:)

2014. júl. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Verjé rá kettőt a fejére :D :D :D
2014. júl. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Igaza van az elsőnek. Az én bátyám is ilyen volt 17 évesen. Szégyellt engem a haverjai előtt, de kettesben meg elvoltunk. Most már 21 éves, és nem bánik velem úgy mint régen, sőt még a szülinapi buliján is ott lehettem, és láttam rajta hogy nem szégyellt. Régebben nem beszélt nekem a lány ügyeiről, de mostanában meg kérdezi, hogy mennyire szép ez a lány, összeillenék-e vele, stb. Hidd el a te bátyád is meg fog változni, majd ha kilép a kamaszkorból, és nem lesz neki ciki a kis húga. :)

15\L

2014. júl. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Beszélj vele te is úgy, ahogy ő veled, akár a haverjai előtt! Majd megtanulja. :)
2014. júl. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Megértelek :)

mond meg neki hogy ez neked rossz, legyen kedvesebb, vagy harcold ki magadnak ;) tudom miről beszélek, ezt így kell ;)

18 bátyám bár rendes keveset beszél. A másik 15 szhiológusnak elhitte a baromságait, az meg nem válalja többet :D vadaskert, kórház... Rendes amikor követem a hülyeségeit, de ha nem, nem érdekli hol vagyunk kiborít.

Nyugi szerintem a te tesod a rendesebb "fajta", de azért ne hadd magad! Remélem segítettem.

13/L :)

2014. júl. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha szólsz, szívesen megcsapkodom.
2014. júl. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a felajánlást nagyon kedves :DDD
2014. júl. 11. 15:47
 8/9 anonim ***** válasza:
én öcsém is ilyen volt csak ha elkezdett piszkálni olyan dolgokat teregettem ki a haverjai előtt amit szégyellt(persze nem estem túlzásba csak kis dolgokat kotyogtam ki) egy idő után abbahagyta,ha az én barátaim előtt hülyült hagytam a haverokat elmenni aztán jól felpofoztam(pedig nagyobb nálam :D)
2014. júl. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
igaza van az elsőnek nekem nővérem ilyen sajnos nem tudsz mit tenni :/
2014. júl. 24. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!