Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerintetek ilyesmi működhet?!

Szerintetek ilyesmi működhet?!

Figyelt kérdés
Hallotam olyasmit hogy az ember megtudja változtatni a fizikai külsejét és mások alakját feltudja venni egy bizonyos varázslatal mert azt tudom hogy a démonok erre képesek de hogy az ember is képes lenne?Engem ez nagyon érdekelne

#mágia #varázslat #démon #Külső Megváltoztatás
2016. febr. 28. 08:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ere a plasztikai sebész is képes
2016. febr. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Legoman ***** válasza:

A tested nem lehet átalakítani.


A démonok energiából állnak, az emberi lélek is ebből áll, de amíg nem szakad el a fizikai testtől, addig nem fogsz tudni alakot változtatni.

Ráadásul ahhoz is energiára van szüksége a léleknek.


A halálod után képes lehetsz rá, de amíg a tested korlátai között vagy, addig nem.

2016. febr. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

1.Nem pont arra gondoltam :D :)

2.Tudnál nekem privátban is mesélni erről? Mert kíváncsivá tettel

2016. febr. 28. 10:33
 4/18 PicúrHógolyó ***** válasza:
Esetleg ha megszállsz valakit. :)
2016. febr. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Butaság
2016. febr. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Sok dolgot lehet hallani, de gondolkozni sem árt. Nem lehet megváltoztatni a fizikai tested. Szerinted, ha lehetne, nem lenne valaki sztár ezzel a dologgal?
2016. febr. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó mit is mondjak mondjuk ha ez ez működne akkor 10.000-emberből ha 2-nek sikerülne szerintem biztos nem vágna fel ezzel a dologal hanem sunyiban kihasználná a maga hasznára
2016. febr. 28. 15:03
 8/18 anonim ***** válasza:

Nem, ez nem lehetséges. Hipnózissal elérheted, hogy másnak lásson egy, vagy néhány személy, de ez illúzió, nem valós átalakulás. Nem sorolom fel a főbb akadályokat, de pontosan ugyanezen okok miatt nem létezik az állati transzformáció sem.

Az pedig erős tévedés, hogy a démonok képesek alakot változtatni. Hazudni képesek. Becsapni az érzékeidet. Mivel nincs olyan alakjuk, amit láthatsz, nem is nehéz elhitetni veled a hazugságot. Ha mágiával, és okkultizmussal foglalkozol, akkor érdemes elvonatkoztatni a divatos ötletektől, és nézetektől.

2016. febr. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nem, kedvesem, arra a plasztikai sebész képes, meg némi pénz. Energia nem tud fizikai külsőt megfáltoztatni.
2016. febr. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

egyes vagyok háát esetleg ha szakálat növesztesz és máshogy hordod a hajad az is változtat:'D

ha extrémen akarod akor meny kondiba és légy izmosab ><

2016. febr. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!