Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Tételezzük fel hogy az emberek...

Tételezzük fel hogy az emberek közül páran érzékenyebbek a mágiára mint a többiek, megérzik azt stb. Hogy derítsem ki, én az vagyok-e? Vannak ennek tünetei, jelek vagy valami ilyesmi?

Figyelt kérdés
2014. júl. 10. 11:48
 1/7 Lionkind ***** válasza:
Milyen mágiára gondolsz? Az érzékenység fejleszthető hogy érezd a finomabb energiákat ez tanulható is.
2014. júl. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tételezzük fel, hogy ez így van. De vajon mit tételezzünk még fel ahhoz, hogy a szájad íze szerinti választ írhassunk neked? :)
2014. júl. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

1.Valami furcsa energia szaladgál a testedben minden nap, amit nem tudsz kontrollálni és fogalmad sincs ,hogy mi az ,de nagyon jó érzés . Gerincen fut végig és a fejtetőn távozik.Hatalmas boldogságérzettel jár.:)


2.Reggelente arra ébredsz ,hogy úgy érzed magadat mint akin átment az úthenger, kék- zöld foltos vagy és tele vagy karmolással,pedig a partnered ,már hozzád sem ért napok óta!!


3.Sötét van próbálsz aludni ,de nem tudsz, mert hangokat hallasz fényeket látsz vagy furcsa embereket vagy lényeket .Beszélnek hozzád ,szorongatják az alkarod erős zsibbadást érzel közben az egész testedben és folyik rólad a víz, de már nem tudsz felkelni az ágyból, már nem érzed a tested a tudatod viszont tiszta és beszélgetsz velük.....rosszabb esetben elalszol.


4.Valaki nagyon megsért téged és te nagyon csúnyákat kívánsz neki,aztán azt veszed észre pár nap hét vagy hónap múlva ,hogy amit kívántál az szó szerint pontosan úgy bekövetkezett.

Megfogadod ,hogy soha többet nem kívánsz senkinek sem rosszat és talán még a túloldalról is megkapod a szidalmat, hogy ezt, azért nem kellett volna.


6.Nappal van,elgondolkozol megüti egy furcsa illat az orrodat látod ,hogy furcsa a tér olyan mintha rétegekre lenne felosztva szemcsés a levegő és remeg ,vibrál teljesen megfeledkezel mgadról nézed a vibrálás hallod a hangot a fejedben, ahogy beszél hozzád.

7.belelátsz az emberekbe ,nem tudnak hazudni,nem tudnak meglepetést szerezni ,mindig tudod melyik emberből milyen reakciót fog kiváltani egy bizonyos dolog.


....és még sorolhatnám tovább a tüneteket!Remélem segítettem!

2014. júl. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bocsánat az 5.pontot kitöröltem ,mert az nem a kezdeti stádiumhoz tartozott!!!
2014. júl. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Teljesen jól összefoglalta az előttem válaszoló (A 4.-es és a 7.-es igaz rám :) )

Még annyival egészíteném ki, hogy pl nekem olyan is volt, hogy előre megálmodtam, mi fog történni egy barátnőmmel.

Remélem tudtam segíteni.

2014. júl. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Terminator888 válasza:

Tetelezzuk fel valakinek tenyleg van magikus tehetsege.

Fel is irja nyilvanosba.

Aztan ha bizonyos szervezetek es szemelyek felfedezik ezt, mar nincs sok valasztasa.

Ezert veszelyes par dolgot feszegetni nyilvanosan.

2014. júl. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 tcsehi válasza:
Ha 1.-höz hasonló különös erőt érzek, viszont tudom mi az oka, bár az is meghökkentő,hihetetlen, azt kivel beszélhetném meg? Bocsi, hogy közbeszólok.
2016. jan. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!