Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Egy kezdő hogyan tud spirituál...

Egy kezdő hogyan tud spirituálisan fejlődni?

Figyelt kérdés

2016. márc. 15. 19:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2016. márc. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Taníts meg tanáloni!:)
2016. márc. 15. 19:29
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Az érdeklődés felébredésével indul. Úgy tűnik, akiben a kérdés fölmerült, már rálépett az útra. Most már csak tovább kell haladni, a kielégített tudásvágy, és az érdeklődés fönnmaradása irányítani fog.
2016. márc. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Először tanuljad meg az alapokat, hogy legyen honnan fejlődni.

Másodszor: ismerjed meg az ellenzők álláspontját, hogy tudj érvelni!

2016. márc. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

"Először tanuljad meg az alapokat..."


Ehhez tudni kéne, mik az alapok. Nekem sokszor az az érzésem, nincsenek alapok. In medias res bele kell vágni, és alakul. Ha alapokat akarna az ember megállapítani, rá kell döbbenjen, hogy minden embernél mások az alapok.

2016. márc. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, hasznosak voltak :)
2016. márc. 16. 17:59
 7/12 Mandy1408 ***** válasza:

Tájékozódj, tapasztalj sokat. Ne elsősorban mások véleménye és egy könyvben vagy neten olvasottak alapján ítélj. Az a lényeg, hogy sose mások után menj, legyen egy saját utad.

Olvasmánynak tudom ajánlani A. J. Christiant és Osho-t.

2016. márc. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Véleményem szerint minden akcióra van egy lehető legjobb reakció - eleinte fel kell kutatni, majd begyakorolni - aztán, ha hozzá szokik az ember, ha akarna se tudna rosszul reagálni - nekem ez az "alap"
2016. márc. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

minden út egyfelé vezet.

az út szakaszai pedig azon múlnak mik a céljaid.

ha gyors és látványos eredményeket szeretnél, és nem érdekel mi lesz veled évek múlva akkor a fekete mágia a tiéd.

ha lassú de biztos fejlődésre vágysz és türelmes vagy akkor ajánlom a békésebb változatokat, és ezekkel messzebb is tudsz fejlődni.

egy fekete mágus sem tud legyőzni egy olyan embert aki felébreszti az önmagában levő istenséget, a forrását.

ha a forrást keresed, akkor minden út oda vezet a forráshoz...

agykontroll, reiki, családállítás, jóga, és még sorolhatnám... ezeken mind elindulhatsz.

2016. márc. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Fekete mágiával nem szeretnék folalkozni, az nem az én asztalom.
2016. márc. 18. 15:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!