Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Kezdő wicca vagyok és egyenlőr...

Althi kérdése:

Kezdő wicca vagyok és egyenlőre egyedül gyakorlom a vallást. Eddig max 5 szertartást tartottam . Tudnátok adni tippeket és mesélni a ti szertartásaitokról?

Figyelt kérdés
bármilyen wiccával kapcsoltaos tanács jó lenne

2015. febr. 27. 19:39
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
68%
A hajad vágjad egyenlőre, a vallást meg gyakorold egyelőre! Ez a tanácsom a szavak mágiájával kapcsolatban!
2015. febr. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
49%
Milyen rituálét csináltál és hogy?
2015. febr. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
56%
dildózer
2015. febr. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
58%

Második olvasásra még most is azon röhögök, hogy mi az, hogy max :D

Minimum mennyit?

Ha ennyire wicca vagy, legalább 5-nél kevesebb (fontos) eseményt tudjál már megjegyezni.

2015. febr. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 Legoman ***** válasza:
55%

Wicca csak, akkor lehet az ember, ha a többiek nevezik ki annak. Azt viszont nem fogadják el legtöbb helyen boszorkánynak, aki egyedül tanulja meg a mágiát.

Keres egy közösséget. Biztosan találsz. Ők meg tudnak mindenre tanítani téged.

Ezt nem lehet írásban elmagyarázni. Sok fontos szabály van, amit be kell tartani.

2015. febr. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
egyenlőre csak ilyen kezdőknek valót.Felállítottam az oltárt megidéztem az őrangyalokat és főleg arra koncentráltam ,hogy pozitív energiát keltsek ...bocsánat,ha valamit rosszul írok,de nem beszélek tökéletesen magyarul
2015. febr. 27. 20:25
 7/22 A kérdező kommentje:
Elnézést,ha valamit rosszul fogalmaztam ,de én megemlítettem,hogy kezdő vagyok és egy szóval sem mondtam hogy akkora nagy wicca vagyok,csak szertném gyakorolni a nekem tetsző vallást és azért kértem segítséget
2015. febr. 27. 20:32
 8/22 anonim ***** válasza:
51%

Én kérek bocsánatot tőled.

Itt élsz?

Vagy miért magyaroktól várod a választ?


Én is javaslom, hogy keress egy közösséget.

Egyedül semmit sem jó csinálni. (annyira).

2015. febr. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
mert tanulom a nyelvet és szlovákul kockázatosabb lenne,mivel a szókincsük nem elég kifejező ... ráadásul itt az emberek nagyon nem kedvessek és reméltem hogy ti magyarok valamivel kedvesebbek vagytok ... velem a szlovákok azért gonosszak mert félig magyar vagyok és szerintük ez nem jó
2015. febr. 27. 20:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!