Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogy lehet egy démont vagy...

Death42 kérdése:

Hogy lehet egy démont vagy egy szellemet elűzni megidézni felismerni?

Figyelt kérdés
Nem érdekel, hogy ki miben hisz és miben nem hisz, milyen szkeptikus okkultista, továbbá mit látott mit nem látott. Csak a módszere vagyok kíváncsi vagy bármi más ezzel kapcsolatos információra. Pl: Démonűzés, szelleműzés, megidézés, átkok és azok feloldása, démonok/szellemek felismerése stb. Lényegtelen, hogy ezek mennyire valóságosak, csak legyen mellettük valós háttérinfó. Okkultizmusra meg mitológiára babonákra gondolok háttérinfó alatt.
2016. márc. 17. 21:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

- az egyszerű halottak mászkálását meg lehet oldani sima tisztító szertartásokkal.

sokan sokféleképpen csinálják, de a lényege mindnek az, hogy a helyiség energiáját kell felhangolni magasabbra, ezt teheted te is ha át tudsz hangolódni magasabb rezgésre, vagy megkérhetsz erre angyalokat is hogy oldják meg helyetted és kis gyertyákat gyújtasz a helyiségekbe hozzá segítségképpen.

- a démonok közeledbe nem tudod megakadályozni.

ugyanis a démonok szolgálatot teljesítenek, ha felkeresnek téged, akkor annak komoly oka van.

általában szerződés behajtása a témájuk, és ahol megjelennek hívatlanul ott nehéz dolgod lesz.

ha a szerződés rád vonatkozik, akkor nem kapsz segítséget sehol és senkitől, le kell tölteni a büntetést, nincs semmiféle megoldás, ugyanis a démonok is istent szolgálják, csak ők végzik el a piszkos munkát.


sokan ígérik hogy ilyennel foglalkoznak, hogy megoldják a dolgokat, de legtöbben kispályások és balekok.


amit pedig kérdezel, az egy olyan átfogó tudomány, amit a mai napig nem tapasztaltam ki teljesen, holott már majdnem 30 éve foglalkozom ezzel (ebben az életemben).

2016. márc. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hé! Szerintem találkoznotok kéne!
2016. márc. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

:D

miért, honnan tudhatja ki az aki valóban tud és ki csak okoskodik? :)

2016. márc. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Rituale romanum. Ezen belül pedig a "szabadító imádság" címszó. A vallási személy általi ördögűzést és démonűzést nem fogod sehol megtalálni, mert egyházi titok. A bukottakról olvashatsz Mózes első könyvében Noé története előtt, valamint apokrifként Énok könyvében. Ezen kívül csak a zsidó misztikában, a kabbalában.
2016. márc. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nem számít, ha okoskodás, szívesen olvasom és pontozom, mint az IMDb-n..:D

#1 A múltkor is mondtam, hogy nem értem ezt a rezgésszintet, vagyis inkább a kapcsolatot a kettő között. Valószínűleg én vagyok hülye. De legalább egy töredéknyi információ átjött.

Ha jól sejtem az ajánlottakban sem írnak le semmi konkrétat. A keresztény/zsidó váltásból következetve sztem simán csak keresztet imát tükröt és szenteltvizet használnak + a zsidók talán dobozt is benne tükörrel és sót. Szerintem ezek a hagyományos kellékek egy démonűzéshez.

2016. márc. 17. 23:22
 6/11 anonim ***** válasza:

1. A démonok nem istent szolgálják. Pont az a lényeg, és pont az a különbség a démon, és az angyal között, hogy a démon nem szolgál. Legalább is a keresztény démonkép erről szól. Az angyalok az isteni parancsokat hajtják végre, és ezek a parancsok általában vagy büntetésről szólnak, vagy a büntetést hírül adásáról. Az isteni csapásokat, mint a dögvész, tűzeső, vagy az egyiptomi tíz csapás, is mind angyalok hajtották végre. A démonok is ártanak(bár csak az újszövetségben jelennek meg komolyabban), de ők nem parancsra teszik.

A szerződés sem feltétlen helytálló, ahogy mondtad, mert nem szükséges, hogy egy démon szerződjön veled ahhoz, hogy ártani próbáljon neked. Ha érdekében áll, akkor kihasznál, és igyekszik ezt úgy tenni, hogy ne vedd észre. Lásd a hét fő bűnt, és a démonait.

Hogy a keresztény elképzelés a démonokról mennyire fedi a valóságot, az teljesen mindegy. Nem az volt a kérdés.

2016. márc. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
2016. márc. 18. 09:27
 8/11 anonim ***** válasza:
démon a gyürükurába van csak tudom mivel én jácotam a démon szerepét xd
2016. márc. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

kedves hatos.

ha a démonok nem istent szolgálják, akkor azt magyarázd el hogy létezhet istentől független lény?

isten maga A forrás.

minden ami belőle származik, tökéletes egységben működik.

ha tud róla, ha nem.

a káosz csak illúzió.

képzeld el hogy egyszer egy illető odanyújt neked egy kártya paklit, és megmondja hogy makkot fogsz húzni.

te abszolúte úgy érzed, hogy ez hülyeség, bármilyen lapot húzhatsz.

megemeled a paklit, egy tetszőleges helyen és húzol egy lapot.

megnézed, és makk.

ebből mi a tanulság?

a felsőbb erők része vagy, a választásod sokszor csak illúzió.

pontosan ilyen önálló lények a démonok is.

ha akarod, ha nem, isten szolgálod.

nem is tehetsz mást, hiszen nincs más alternatíva...

(egyes voltam)

2016. márc. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Már ne is haragudj egyes, de sok butaságot írtál össze, emellett félelmet ébresztesz az emberekben.

Csak akkor nem tudja megakadályozni, hogy démon költözzön a lakásába, ha karmikus okok vannak, vagy ha fekete mágus vagy boszorkány küldi hozzá..

A karmát azonban fel tudja oldani, ha talál egy olyan segítőt, aki feltárja neki azt a bűnt, amit valamelyik előző életében követett el.

Az sem igaz, hogy nem kaphat segítséget senkitől! Minden esetben tudnak neki segíteni! Az egyik barátom elismert mestermágus, neki a munkájához tartozik a szellemek és démonok eltávolítása emberek közeléből.

2016. márc. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!