Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Egy fekete fordított kereszt...

Egy fekete fordított kereszt tud átkot hozni?

Figyelt kérdés

Nemrég loptam egy kis fából készült keresztet, amelyet feketére festettem. Fejjel lefele van állítva a polcomon, de hamarosan fel akarom szerelni a bejárat vagy az ágyam fölé. Lehetséges, hogy ez által magamra hozok valamilyen átkot? Vagy csak elhitetem magammal, mint egy hipohonder? Napokig fájt a fejem és csupa szerencsétlenség ért egymás után.


Nem, nem vagyok sátánista csak nagyon szeretem a kemény metált. Különben nem vagyok vallásos.


Csak érdekel, hogy másnak volt-e hasonló élménye ilyesmivel kapcsolatosan.



2016. márc. 24. 12:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

"Nemrég loptam"


...

2016. márc. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Mivel félsz tőle, ezért igen, hozhat. Hiába nem csinál semmit a valóságban. Mivel ott van benned a kétely, hogy mi van, ha mégis, ezért ez az aggodalom, és félelem kellemetlenségeket fog okozni. Emellett attól, hogy te nem hiszel a vallásban, amely szent szimbólumaként használja a keresztet, másoknak ezzel az érzéseibe gázolhatsz. Ha ilyesmit akarsz csinálni, jobb ha magad készíted el, és nem hirdeted. Te sem szereted, ha abba gyalogolnak, amit szeretsz(például a kemény metált ócsárolják), szóval te se csinálj hasonlót. A lopás miatti bűntudatod sem fog sokat segíteni ezen az "átkon". A félelem, és a bűntudat még akkor is elég szépen le tud morzsolni téged, ha nem vallod be magadnak egyiket sem. A tudattalanod ettől még dolgozni fog. Minél tovább tartod magadnál a keresztet, minél tovább látod, annál rosszabb lesz.

Függetlenül attól, hogy vallásos vagy e, vagy sem, emberek között élsz. Ha olyat csinálsz, amivel másokba gyalogolsz, akkor valaki, vagy valami beléd is fog gyalogolni, akár hiszel benne, akár nem.

2016. márc. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 death42 ***** válasza:
74%
Kleptomániás vagy? Legalább loptál volna valami értékeset egy nyavalyás kereszt helyet. :D Csak az elátkozott, aki annak hiszi magát.
2016. márc. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Osztán mér tetted fejjel lefele?
2016. márc. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

"Nemrég loptam eg......"


"Különben nem vagyok vallásos."


Na ne mond ,Ba.... :DDD


"Csak érdekel, hogy másnak volt-e hasonló élménye ilyesmivel kapcsolatosan."


1. Sztem fizesd ki a kárt ,TISZTESSÉGESEN


A továbbiakat nem tudom.


"Átkot" pedig csak a rossz cselekedetek (mint pl. lopás) és az emberi baromság tud hozni...


Bár tudom ,hogy nem jó jelkép ,de meggyőződésem szerint nincs semmi "ereje" (de ez természtesen hit kérdése).


Üdv!

2016. márc. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Önmagában nem. Valakinek rá kell mondania egy átkot, már ha hiszel benne.

Egyébként, hogy függ össze a metál a fordított kereszttel? -.-" Nem csak a Sátánizmus jelképe a fordított kereszt, a metál stílusnak pedig egyáltalán nem az a jelképe... az ilyenek miatt, mint te tévesztik össze a metált követő embereket Sátánistákkal... csak úgy mondom, hogy sokkal több keresztény metál banda van, mint Sátánista. :)

De persze, erősítsd csak a sztereotípiákat, mutasd meg a világnak milyen kemény vagy. :D

A másik pedig az, hogy a lopás ellenkezik a metál szellemével, szóval gratulálok fiam, nem csak tolvaj vagy, de még pózer is. :)

2016. márc. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
felfúrtam a falra én is egy fekete fordított keresztet,majd reggelre kifehéredett és talpra esett de a lyukak (stigmák) még ott vannak a falon....gyorsan fordítsd meg!! életveszélyben vagy !!!
2016. márc. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
6-os jól mondod!!! én is rocker vagyok, és mindenki előítéletes, vagyis sokan. Összekötik a sötét dolgokkal, pontosan amiatt, mert , mint a poszt írója, így állítják be.
2016. márc. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

És az még hagyján hogy nem metálos jelkép a fordított kereszt, de még csak nem is sátánista. Szent Pétert feszítették meg fejjel lefelé, ezért a pápaság szimbóluma

[link]

A sátánizmus szimbóluma a Baphomet-pecsét

[link]

2016. ápr. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ráadásul a lopást még a sátánisták is elítélik

[link]

2016. ápr. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!