Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Egy fekete fordított kereszt...

Egy fekete fordított kereszt tud átkot hozni?

Figyelt kérdés

Nemrég loptam egy kis fából készült keresztet, amelyet feketére festettem. Fejjel lefele van állítva a polcomon, de hamarosan fel akarom szerelni a bejárat vagy az ágyam fölé. Lehetséges, hogy ez által magamra hozok valamilyen átkot? Vagy csak elhitetem magammal, mint egy hipohonder? Napokig fájt a fejem és csupa szerencsétlenség ért egymás után.


Nem, nem vagyok sátánista csak nagyon szeretem a kemény metált. Különben nem vagyok vallásos.


Csak érdekel, hogy másnak volt-e hasonló élménye ilyesmivel kapcsolatosan.



2016. márc. 24. 12:48
1 2
 11/11 idrzsupos válasza:
Loptad. Rossz érzéseket keltettél életre- akitől elhoztad, és magadnak, mert loptál, ezt nem értékeled magadban. Gonosz dolog- fekete- nyeli a fényt, biztos az is rossz- egyik hozza a másik után a negatív gondolatokat. Az egész házra- vagy azon túl is kiterjesztenéd a vélt hatását- kire? Átkot akarsz szórni? Azt nem a lopott kereszt hozza, hanem a rossza gondolatait. Csupa rossz érzés- és félelem, hogy talán fordítva sül el. Kell ez neked??
2017. júl. 28. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!