Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Fordított pentagram a csuklón,...

Fordított pentagram a csuklón, többi lent?

Figyelt kérdés
Ma voltam egy làtónál, tisztitáson. Az èletem aprobb rèszeit is látta, szemelyekrol is pontos leirast adott, tudta hogy eppen mik jarnak a fejemben az adott dolgokkal kapcsolatban. Volt egy rèsz amikor megkerdezte h mennyire vonz a magia, mert latta hogy probalkoztam, es fekete magiaval. A bal csuklomon latott egy jelet, igy jeloli meg a gonosz az embereket akik ilyet csinaltak (megjelol vagy kivalaszt nem tudom). Egy forditott pentagram volt a bal csuklomon amitol meg is tisztitott, ereztem ahogy szur es eget a bal csuklom. Mit jelent ez hogy megjelolt engem?? CSAK HOZZA ERTOK VALASZAT VAROM, KOSZONOM!!!

2016. ápr. 22. 16:48
 1/9 anonim ***** válasza:
A fordított pentagramm emberi jelkép . Egy látó sem tévedhetetlen . Am azt az energiádból lehetne tudni az aurádból stb ha lefelé vezetne az utad . De meséld el honnan ismered azt a látót . Van közös ismerősötök stb ?
2016. ápr. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A fordított pentagrammot úgy kétszáz éve használják. Korábban a goethia használta gyakran, de az is normális állásban. A pentagrammnak attól függ a "hatása" hogy mit társítasz hozzá. A gonosz nem jelöl meg így, sőt, nem is nagyon jelölget senkit. Értelmetlen. Attól hogy látó valaki, nem feltétlen az igazságot látja, csak többet, mint te.
2016. ápr. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Kedves #1.

Vannak kozos ismerosok, sokan jarnak hozza, auratisztitas, szellemek levètele stb

2016. ápr. 22. 18:54
 4/9 anonim ***** válasza:
Kaphatott tőlük is pár infót + ha jó a dedukciós képessége akk meg is van
2016. ápr. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Csuklón birm a keresztet is mer ha nem emeli fel a kezet akk forditva van xd
2016. ápr. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mondom hozzaertok valaszat kerem. Miert kell kioktatni masokat meg kirohogni..
2016. ápr. 22. 22:14
 7/9 anonim ***** válasza:

Tapasztalatom szerint az ilyen emberek szeretik elmisztifikálni a dolgokat.


Olyan dolgokat állítanak amiknek úgy sem tudsz utána nézni, ellenben azt érezteti veled hogy nem mentél hozzá hiába sőt legközelebb is úgy érezd hogy menned kell.


Ne tulajdoníts ennek jelentőséget valamint magadon munkálkodj és ne másokon!

2016. ápr. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
El lettél pecsétlve. Összeházasodtál a gonosszal.
2016. ápr. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
hahaha, akkor még ő sem tudja kihez kötötte az életét ;) :D
2016. ápr. 25. 23:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!