Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mit gondoltok, milyen szekta...

Semmi, szinte por.. kérdése:

Mit gondoltok, milyen szekta tagjai lehetnek az Agárdi kisfiú szülei?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


Én itt lakom Agárdon. Nem tudom a szülők miféle elmebeteg szekta tagjai, de a ház egy körbekamerázott erőd.. Abszolút elzárva élnek, néma csendben a külvilágtól.. Volt teljes házkutatás? Kitudja miket rejt még az a kúria.. Mit gondoltok, milyen titkot őrizhet még? Milyen szekta tagjai lehetnek?



2016. ápr. 23. 20:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
most már az elmebeteg börtöntöltelékek szektájába tartoznak.
2016. ápr. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hogy szektatagok voltak e. Viszont van egy olyan legenda, vagy inkább babona a régi táltosgyerekekről, hogy hétéves korukig tejen nevelkednek. Kétlem, hogy ezt kifejtenék a családtagok a médiának.
2016. ápr. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én Agárdon nyaraltam életemben először, ha minden igaz. Illetve erre emlékszem...


A cikkről:

Ilyen amikor az alsóbbrendű felső akar lenni. Bár azt sem tartom kizártnak, hogy a baba csak egy termék volt náluk.

2016. ápr. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Fish1 ***** válasza:
Szerintem szimplán csak gáz van a fejükben. Az is sokat elmond, hogy gyakorlatilag rejtőzködnek, meg be van kamerázva szinte minden. Mi elől bújkáltak? Normális ember ilyet se tesz, meg egy gyereket se éheztet halálra.
2016. ápr. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%
Ez tetszik ennek az ezotérián van a helye. Az emberi hülyeség példája ez, hit józan ész nélkül. Ti pedig ne felejtsetek el szellemi energiával papírgalacsint mozgatni, egyszer csak sikerül.
2016. ápr. 24. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Ezek állatok... Sajnálom azt a szegény, ártatlan gyereket.
2016. ápr. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2016. ápr. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2016. ápr. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 homo ludensz ***** válasza:

Én is szemrebbenés nélkül kimérném a szülőknek a 20 évet de úgy hogy a börtönben csak fény kapnának enni. Abból annyit ehetnének amennyi a rácson bejön.

Lakomáznának egy két hétig amennyi jól esik azután jöhetne a tepsi. Nem tudok ilyen háborodott szektáról de tudom hogy vannak hirdetői és követői. Magukon kísérletezzenek ne pedig egy kiszolgáltatott gyermeken.

2016. máj. 2. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!