Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Évek óta semmi nem sikerül,...

Évek óta semmi nem sikerül, valaki megátkozott?

Figyelt kérdés

Nem igazán hiszek ebben,de tegnap felkötöttem egy piros cérnát a csuklómra.Azt olvastam,addig kell hordani,míg le nem esik magától,akkor elmúlt az átok.

Délelőtt már le is esett,elhagytam valahol.

Kössek másikat vagy tényleg megszabadultam a rossztól?

Normális válaszokat kérek!Köszönöm!


2016. máj. 9. 18:47
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Ejj, de primitív vagy.
2016. máj. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Nem vagy megátkozva, így a piros cérna is fölösleges. Amúgy sem működik, és eredetileg sem erre találták ki. De ami a te problémád, az nem átok, csak az eddigi életed, és cselekedeteid ide vezettek. Ezen csak változtatni tudsz, nincs rajtad átok, vagy balszerencse, amit meg kellene törni hozzá.
2016. máj. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
54%
Van munka, csak van ami büdös. Mihez értesz?
2016. máj. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
Munka van. Te vagy rá alkalmatlan, vagy te nem akarod elvállalni. Amúgy meg attól, hogy téged megátkoznak, nem lesz az országban munka? Érdemes lenne a kiírt kérdésedet átgondolni, mielőtt birkázol szerintem.
2016. máj. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Köss fel újat, ha elhagyod akkor nem hat. :( Ajánlom hogy a biztonság kedvéért köss rá egy kis harangcsengőt is, hogy halld mikor elhagyod.
2016. máj. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Összejött a nyáj!

Szép estét mindenkinek!

2016. máj. 9. 21:10
 7/10 anonim ***** válasza:
Én csak segíteni akarok. Neked is szép estét! Menjen tőled minden rossz!
2016. máj. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Megsértettük a Kérdező érzéseit, de biztos ennek is az átok az oka! Én mondtam hogy csengős piros cérna kell!!!
2016. máj. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Szerintem telefonalj be az asztro showba ott majd megszabaditanak az azoktól a varázslatos piros vagy feher fonallal attol fugg mennyire sulyos
2016. máj. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Feltétlen kössél másikat a leesett helyett!

A leesés is azért következett be, mert komoly az átok.

Ha nem kötsz másikat, nem látják majd hiszékenységed (mondhatnám: primitívséged) mértékét.

Ha rajtad van, komoly emberek el tudnak kerülni. Segíts nekik!

2016. máj. 11. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!