Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan kezdjem el tanulni a...

Hogyan kezdjem el tanulni a mágiát?

Figyelt kérdés

2016. máj. 11. 20:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
28%
Iratkozz be Oxfortba
2016. máj. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
77%
Másfél éve pont ugyan ezt a kérdést írtam ki, szó szerint. Megváltozott az életem azóta. Én csak egy tanácsot adnék: ne légy naiv, és ne higgy kapásból minden válaszolónak, akinek köze van a mágiához, és tanácsot ad.
2016. máj. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
33%
Sehogy. Egyébként is mit szeretnél elérni vele?
2016. máj. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
93%

Ha elérted azt a szellemi nívót, hogy egyáltalán tanulhasd, a mestered megkeres!

Szélhámostól, kóklertől ne tanulj, egyedül nem megy, mert nem tudod megkülönböztetni az igazit a hamistól!

(Ha most arra gondolsz, hogy különbséget tudsz tenni köztük, akkor máris mágus vagy.)

2016. máj. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
77%
Mindenek előtt olvasással. Először az érdeklődési területed meghatározása, és az alapfogalmak megszerzése céljából, utána már tudsz majd célirányosan keresni az irodalomban.
2016. máj. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért a mágiában van elég könyv, ami első ismerkedésre nem ajánlatos, ezért is lenne jobb keresned egy mestert, akiben meg tudsz bízni, és aki nem töm tele olyan könyvekkel, aminek még nem jött el az ideje. Az a baj, hogy túl sokan adnak tanácsot ebben a témában rosszul, ezét félő. De ha egyszer megtalálod, onnantól könnyű lesz.
2016. máj. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
47%
Kezdd az elején.
2016. máj. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Valaki 3 év alatt innen Gyikről állítólag kifejlesztette a telekinézist. Erről én nem tudok nyilatkozni. Meg állítólag az auralátás nem olyan nehezen megtanulható.
2016. máj. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

*Utóbbiról sem tudok nyilatkozni, még nemigen foglalkoztam ilyesmivel.


Egyébként hogyha kifejlesztesz valami képességet, akkor szerintem használd jóra. :) Pl lehetnél reikimester és gyógyító:D Vagy ahhoz mondjuk elég prónak kell lenni, hogy kivetítsd magad, és ezáltal felfedezhessél másik bolygókat. Vagy hogy telepatikusan, szavak nélkül is tudj dumálni. Vagy pl ha lefagy, vagy csak elakad a számítógéped, akkor legyints egyet felé, és akkor újra magához tér. Vagy a lebegés, az is klassz dolog lehet, de azt is szerintem csak nagyon prók tudják.

2016. máj. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Huo Xianren [#5]

Szerintem vezető mindenképpen kell, már az első könyvek kiválasztásához is.

Legfőképpen azért, hogy a kiválasztás megfelelő legyen.

A másik, hogy ne a tanuló elgondolása, hanem a való irányítsa a gyakornokot.

2016. máj. 12. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!