Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Pécsen van wicca coven? Vagy...

Pécsen van wicca coven? Vagy egyaltalan vannak wiccak?

Figyelt kérdés

2016. máj. 12. 15:03
 1/7 anonim ***** válasza:

egy coven általában pár évig létezik csak, mert szétesik belső feszültségek miatt. Gondolj már bele hogy mi lesz ha összehozol fél tucat hibbant nőt :D

Ha volt is már valószínűleg nincs.


Ha meg van akkor azért lehet, mert nem vesznek fel minden jöttment "boszi vagyok, hú de misztikus"t a tagjai közé. Tehát rejtett.

Tehát ha nem vagy tényleg boszorkány akkor sose fogsz találkozni velük.

2016. máj. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszt.

Ha valaki tenyleg boszi akk azt hogy talaljak meg a tobbi boszik?

2016. máj. 12. 15:35
 3/7 anonim ***** válasza:
á manapság már nem járnak ösze minden lány boszi, a roszak meg boszorkányok :'D
2016. máj. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Van egy könyv, a Malleus maleficarum, abban elég sokat írnak arról, hogy hogyan lehet felismerni egy boszorkányt.
2016. máj. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én azt olvastam hogy az ilyenbe bele kell születni, ha nincsenek mágikus képességeid akkor hiába is keresed őket.
2016. máj. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

-A boszorkányok nem kizárólag nők. Férfi boszorkányok is vannak.

-A Wicca egy vallás, míg a boszorkányság vallásfüggetlen. Ebből követezően sok Wicca nem boszorkány és a legöbb boszorkány nem Wicca.

2016. jún. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én már olvastam erről, és egy rituáléhoz 1, max két ember kell, hogy meglegyen a teljes harmónia de ha több boszorkány végzi, annál jobban nő az esélye annak, hogy a varázs nem sikerül. És ahogy az előző válaszban is írták: a Wiccaizmus egy vallás, amelyben minden boszorkány kiválaszt magának egy női, és egy férfi istent, akiket tisztel (őket jelképezi az oltáron a két gyertya) de van különbség boszorkány, és Wicca között egy Wicca beletartozik, egy leszbikus boszorkány csoportba, a boszorkány pedig egyéni varázslónő. (bocsánat boszorkány, csak nem akartam megin' leírni)
2016. júl. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!