Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mi lehet velem? Bármibe fogok...

Mi lehet velem? Bármibe fogok az rosszul sül el! Talán átok van rajtam, vagy szellem, vagy micsoda? Ezek egyáltalán létező dolgok?

Figyelt kérdés

#átok #sorozatos bal szerencse
2015. jún. 1. 10:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
64%
Jaj, te gyarló ember az átokok nem léteznek, csak egy babona, egy régi hiedelem. Az igazi kérdést magadban keresd és a valamihez való hozzáállodban!
2015. jún. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 viktorvarga ***** válasza:
tutankhamon átka lehet
2015. jún. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 schocko ***** válasza:
Azt jelenti, hogy alkalmatlan vagy arra amit csinálsz...mérd fel jobban a képességeidet és a helyzetet...
2015. jún. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Legoman ***** válasza:
94%

Talán még a hozzáállásoddal is lehet a gond.

Ha úgy állsz hozzá, hogy nem fog összejönni, akkor nem is fog.

2015. jún. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Esélyes.Szerzett (jelenlegi cselekedeteid alapján kapott) és kapott örökölt (generációsan örökölt) is lehet.

Ami nem egyenlő a rontással. Mert a rontást meg lehet törni könnyen, az átkot nem, sokszor több generáción keresztül törődik meg az átok.

2015. jún. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Miért kell mindig természetfelettire gondolni?!

Egyszerűen nem sikerült most neked. Belem is volt ilyen, egy hétig szinte semmi sem sikerült. És mégsem gondoltam semmiféle szellemre, átokra, rontásra.

2015. jún. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Ugyanebben a cipőben járok én is kérdező.

Nekem azt mondták rá, hogy átok.

2015. jún. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Csak azért jutott eszembe, mert láttam egy műsort, ahol sorozatos balszerencse után kiderült, hogy szellem van az emberként, és az okozza a sorozatos balszerencsét! Ezért gondoltam rá, hogy hátha nálam is ez lehet. Bár nem igazán hiszek a szellemekben, úgy vagyok vele hogy 50-50 százalék, hogy léteznek e vagy sem
2015. jún. 2. 10:47
 9/15 anonim ***** válasza:
Mégis ki átkozott volna el? Én egyetértek Legomannal, hozzáállásra gyúrnék és helyrekerülnek a dolgok. :) Ajánlom Anthony Robbins - Egy barát üzenete c. könyvet segítségnek. Én többször olvastam, nagyon szeretem!
2015. jún. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Cigány asszony mondta, hogy átok van rajtam ő látja, orvosi rendelőben találkoztunk, és szóba elegyedett velem. Azt mondta, hogy ő tud átkot levenni 10 ezer forintért, és azt mondtam neki, hogy én ebben nem hiszek. Ez 1 évvel ezelőtt történt, azóta elég sok egészségügyi, és magánéletbeli problémám van sajnos.
2015. jún. 2. 14:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!